Spis treści

Koła zainteresowań - płatne - w roku szkolnym 2019/2020

 

Rzeźba      
  • odpłatne przez rodziców poza czesnym T
  • osoba prowadząca: Tadeusz Znosko - firma zewnętrzna
    • klasy 0-8
    • wtorek, 9 godz.15:25- 16:10
    • wtorek, 10 godz.16:15- 17:00
    • czwartek, 9 godz. 15:25- 16:10
    • czwartek,10 godz. 16:15- 17:00
    • pr. techniczna
  • POBIERZ
Japońskie Sztuki Walki
  • odpłatne przez rodziców poza czesnym
  • osoba prowadząca: Przemysław Antczak - firma zewnętrzna
    • klasy 0-3 poniedziałek, 9 godz.15:25-16:10
    • klasy 4-8 poniedziałek, 10 godz.16:15- 17:00
    • sala ruchowa
  • POBIERZ
Walki wschodu
  • odpłatne przez rodziców poza czesnym firma zewnętrzna
  • osoba prowadząca: Urszula Dudek
    • klasy 0-2
    • czwartek, 9 godz.15:25 – 16:10
    • klasy 3-8
    • czwartek ,10 godz.16:15- 17:00
    • sala ruchowa
  • POBIERZ

Robotyka - zajęcia z lego
  • odpłatne przez rodziców poza czesnym
  • firma zewnętrzna
    • klasy 0-2
    • piątek, 9 godz. 15:25- 16:25 (60 min)
    • klasy 3-4
    • piątek, 9 godz. 15:45- 17:15 (lub kontynuujący naukę) (90 min)
    • pr. plastyczna
  • POBIERZ
Między kropkami 
  • odpłatne przez rodziców poza czesnym
  • firma zewnętrzna
    • klasy 0-3
    • piątek,9 godz.15:25-16:25 (60 min)
    • klasy 4-6
    • środa,9 godz.15:45-16:45 (60 min)
  • POBIERZ
Zajęcia artystyczne
  • odpłatne przez rodziców poza czesnym
  • firma zewnętrzna
  • osoba prowadząca: Żaklina Murach
    • klasy 0-3
    • poniedziałek, 9 godz. 15:25 -16:10
    • klasy 0-3
    • poniedziałek, 10 godz. 16:15-17:00
    • pr.techniczna
  • POBIERZ
Taniec 
  • odpłatne przez rodziców poza czesnym
  • firma zewnętrzna
    • wtorek,15.30-17.00 
    • piątek,15.30- 17.00
    • sala ruchowa
  • POBIERZ
Szermierka
  • odpłatne przez rodziców poza czesnym
  • firma zewnętrzna 1-4
    • klasy 1-4
    • wtorek 15:30- 16:30 (60 min) 
    • klasy 1-4
    • środa 15:30 -16:30(60 min)
    • Aula
  • POBIERZ

 

Bricks4Kidz
  • odpłatne przez rodziców poza czesnym
  • firma zewnętrzna 1-4
    • klasy 0-4
    • piątek 15:30- 16:30 (60 min) 
  • POBIERZ