W naszej świetlicy szkolnej czekają na Was różnorodne możliwości i wiele ciepła!


Opiekujemy się uczennicami i uczniami, zapewniając im bezpieczeństwo i radość podczas popołudniowych zajęć. Na naszym terenie dbamy o zasady bezpiecznej zabawy, zarówno w pomieszczeniach świetlicy, jak i na zewnątrz. Pragniemy rozwijać umiejętności społeczne dzieci. Wspieramy wspólne życie w grupie rówieśniczej, poprzez ciekawe pogadanki na temat zachowań przyjaznych dla wszystkich, szacunku dla innych opinii oraz kształtowania wartości moralnych takich jak uczciwość czy życzliwość.

Nasza pomoc dydaktyczna skupia się na wsparciu najmłodszych w odrabianiu pracy domowej. Chętnie pomagamy również tym, którzy potrzebują dodatkowej pomocy w zdobywaniu wiedzy. Współpracujemy aktywnie z wychowawczyniami klas, starając się rozwiązywać pojawiające się problemy. Cenimy także współpracę z rodzicami, którzy często dzielą się cennymi wskazówkami, stanowiąc ważne wsparcie dla naszej pracy z dziećmi.

W tym roku szkolnym przygotowujemy wiele atrakcji! Zapraszamy serdecznie do udziału i współpracy z nami! Świetlica jest dla Was otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 12:30-17:40.

W świetlicy czeka na Was wyjątkowa kadra pedagogiczna. To wychowawczynie z pasją, które wymyślają inspirujące zajęcia, tworzą miłą i bezpieczną atmosferę, a co najważniejsze - podchodzą indywidualnie do każdego z podopiecznych. Wychowawczynie są po prostu sercem tego miejsca! To osoby pełne zaangażowania i troski o dobro każdej uczennicy i ucznia. Ich ciepłe podejście i empatia sprawiają, że dzieci czują się tutaj bezpieczne i docenione.