Nasza szkoła, oprócz wykwalifikowanej kadry, oferuje swoim uczniom świetnie wyposażone pracownie przedmiotowe. Klasy w Primusie są jasne i przestronne. W każdej sali znajduje się komputer i rzutnik. Nasze klasopracownie wyposażone są w nowoczesne tablice interaktywne, które dają nauczycielom nieograniczone możliwości w procesie nowoczesnego kształcenia, a  także w Apple TV.

Pracownia techniczna

Pracownia techniczna to jasna, nowocześnie wyposażona sala, w pełni dostosowana do prowadzenia urozmaiconych zajęć technicznych – od obróbki drewna po zajęcia kulinarne. Mali smakosze mogą korzystać z nowoczesnej kuchni indukcyjnej, piekarnika elektrycznego, mikserów. W naszej pracowni powstają małe dzieła sztuki hande made – makiety, karmniki dla ptaków, orgiami i wiele więcej.

  


Pracownia przyrodnicza

Pracownia przyrodnicza, dzięki swemu wyposażeniu, rozwija w naszych uczniach ciekawość świata. Pełno tu map, globusów, skał, muszli i modeli. Wszystko po to, by uczniowie mogli „dotknąć” otaczającego nas świata przyrody. Dzięki nowoczesnym mikroskopom, także mikroświat jest dostępny dla naszych uczniów. Nasi podopieczni mogą także opiekować się rybkami w akwarium oraz dbać o egzotyczne rośliny doniczkowe.

  


Pracownia plastyczna

W pracowni plastycznej możemy przez chwilę poczuć się jak w galerii sztuki – na ścianach wiszą małe arcydzieła, namalowane przez naszych uczniów, półki wypełnione są rzeźbami z gliny. Artystycznego ducha podkreślają sztalugi, pędzle i słoiki z kolorowymi farbami. Twórczej pracy sprzyjają przestronne stoły, stanowiska do pracy przy sztalugach, jasne wnętrza oraz zaplecze pełne materiałów dla dużych i małych artystów.

  


Pracownia muzyczna

Pracownia muzyczna to kameralna, przytulna sala, w której nasi uczniowie mogą obcować ze światem muzyki. Do ich dyspozycji jest pianino Yamaha, gitara, instrumenty perkusyjne oraz bogata płytoteka muzyki poważnej. Uczniowie mogą wygodnie na dywanie ćwiczyć grę na różnych instrumentach, a na dużym ekranie oglądać koncerty muzyki klasycznej.

   


Pracownia informatyczna

W pracowni informatycznej czeka na uczniów 18 stanowisk z nowoczesnymi komputerami i wygodnymi krzesłami, dostosowanymi do pracy przed monitorem. Uczniowie pracują w środowisku Windows 7, do ich dyspozycji jest pakiet Office. Całości dopełniają nowoczesne meble, przestronna i jasna, klimatyzowana sala, w której praca naszych młodych informatyków jest prawdziwą przyjemnością.