najnowsze wpisy

Uroczyste spotkanie klasy maturalnej

04.06.2020 r. w szkolnej auli odbyło się spotkanie klasy maturalnej z dyrekcją NLO i nauczycielami. heart

Zachowaliśmy wszelkie środki ostrożności, zadbaliśmy o odległości oraz o używanie maseczek. smiley

Czytaj więcej... >Podręczniki 2020/2021

Szanowni Państwo,

wzorem lat ubiegłych składamy Państwu ofertę pośredniczenia w zakupie podręczników na następny rok szkolny. Naszą intencją jest zaoszczędzenie Państwa czasu oraz wyręczenie w kompletowaniu i ich kupnie. Ani szkoła, ani Fundacja z tytułu organizacji i pośrednictwa  w zakupie podręczników nie uzyskuje dodatkowych przychodów. 

Czytaj więcej... >WIRTUALNY DZIEŃ MATURZYSTY

Drodzy maturzyści, zachęcamy Was do wzięcia udziału w spotkaniu online, z którego dowiecie się m.in. jak pomyślnie zdać egzamin maturalny i jak wyeliminować najczęściej popełniane błędy. smiley To wszystko już 3 czerwca!

Czytaj więcej... >Włączamy się do akcji #Hot16Challenge2 i pomagamy!

Nasz nauczyciel wychowania fizycznego Marcin Czech nagrał 16 wersów swojego tekstu, żeby wesprzeć służbę zdrowia.

Jesteśmy pod wrażeniem! heart

Czytaj więcej... >Studia Na Horyzoncie

W imieniu stowarzyszenia Studia Na Horyzoncie zapraszamy Was na platformę pogadajmyostudiach.pl, w ramach której możecie porozmawiać o studiach z przedstawicielami ponad stu polskich uczelni. yes

Dodatkowo na platformie możecie wziąć udział w wideowykładach wielu organizacji i firm, które pomogą Wam zaprojektować swoją ścieżkę zawodową i odnaleźć się w przyszłości na rynku pracy.Zasady przeprowadzania egzaminów w 2020 r.

W tym roku szkolnym egzamin maturalny z przedmiotów obowiązkowych i przedmiotów dodatkowych będzie tylko w formie pisemnej. 

Czytaj więcej... >Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w szkołach i konsultacje z nauczycielami

Szanowni Państwo, przekazujemy poniżej najnowsze informacje dotyczące otwierania placówek oświatowych.

Czytaj więcej... >Poznaj nasze liceum

Znaleźliśmy się w sytuacji, w której Dzień Otwarty nie jest możliwy do zrealizowania. Dlatego przygotowaliśmy nagrania z cyklu "Drzwi Otwarte Primusa", w których nauczyciele i uczniowie opowiedzą i pokażą Państwu, jak wygląda życie w naszych murach. smiley

W dalszym ciągu istnieje możliwość dopisania się do listy rezerwowej kandydatów do liceum na rok szkolny 2020/2021. W razie pytań zachęcamy do sprawdzenia naszej zakładki dotyczącej rekrutacji lub kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej... >Święto szkoły i Dzień Europy!

W tym roku Dzień Europy i tym samym 70 rocznicę podpisania Deklaracji Schumana będziemy świętować inaczej niż zwykle. Parada Schumana, która rokrocznie odbywała się na Krakowskim Przedmieściu, została odwołana. Dbając o bezpieczeństwo i zdrowie oraz w związku z zamknięciem placówek oświatowych nie organizujemy też obchodów święta szkoły.

Nadal jednak możemy pokazać, jak ważna jest dla nas współpraca, solidarność i wspólnota poprzez udział w akcji #OknaDlaEuropy 9 maja.

Czytaj więcej... >Zobacz wszystkie