najnowsze wpisy

WAŻNE INFORMACJE!

Uprzejmie przypominamy, że wszyscy uczniowie, którzy rozpoczną 1 września naukę w klasach pierwszych naszego LO mają obowiązek dostarczyć do liceum świadectwo ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczenie o egzaminie ósmoklasisty.

Prosimy o składanie tych dokumentów w terminie do 20.08. br. w sekretariacie szkół, który w sierpniu jest czynny w godz. 9 - 15.

 


Szanowni Nauczyciele, Drodzy Rodzice i Wspaniali Uczniowie

Serdecznie dziękuję za wytężoną pracę w zakończonym roku szkolnym. Nieoczekiwana zmiana warunków nauczania była wielkim wyzwaniem i egzaminem. Ten egzamin wszyscy zdali celująco.

Gorące słowa wdzięczności kieruję do Nauczycieli, którzy z zaangażowaniem przekazywali swą wiedzę, stymulowali i zachęcali, do Uczniów wychodzących z tej nieoczekiwanej sytuacji z ogromną wiedzą i nowymi umiejętnościami oraz Rodziców, którzy konstruktywne wspierali swe dzieci i nas w tym procesie.

Cały czas trzymam mocno kciuki za naszych ósmoklasistów i maturzystów, oby wspaniałe wyniki egzaminów były doskonałym początkiem ich kolejnego, ekscytującego etapu edukacyjnego!

Z wiarą, że we wrześniu spotkamy się w primusowych murach, życzę Wszystkim cudownych, słonecznych i pełnych radości wakacji!

Agnieszka Rychlicka

Prezes ZarząduPODZIĘKOWANIA I ŻYCZENIA OD DYREKTORA NLO

Rok szkolny 2019/2020 już za nami. Był to czas pełen wyzwań, z którymi społeczność Primusa doskonale sobie poradziła. Dziękujemy Wam za całoroczne wsparcie i zaangażowanie i życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. smiley

Zapraszamy do obejrzenia życzeń od Dyrektora NLO Krzysztofa Adamowicza. smiley

Czytaj więcej... >ZAKOŃCZENIE ROKU - WAŻNE INFORMACJE!

Szanowni Rodzice, Drodzy Licealiści,

zbliża się koniec roku szkolnego 2019/2020. Niezaplanowanym wyzwaniem i doświadczeniem tego roku okazała się konieczność wdrożenia zdanej edukacji, wymuszonej epidemią koronawirusa. Zrobiliśmy, co w naszej mocy, by zapewnić w naszym liceum ciągłość nauki już od 12 marca br, oraz by uczniowie mogli uzyskać końcoworoczne oceny.

Czytaj więcej... >MATURA 2020 - JĘZYK ANGIELSKI

Trzeci dzień egzaminów maturalnych. Czas na język angielski!

Poziom podstawowy rozpoczął się o godz. 9 i trwał 120 min. Egzamin na poziomie rozszerzonym wyznaczony został na godz. 14 i zajmie 150 min. FINGERS CROSSED! heart

Po środowych testach maturzystów czeka czterodniowa przerwa.

Czytaj więcej... >MATURA 2020 - MATEMATYKA

Rozpoczął się drugi dzień egzaminów maturalnych. Dla wszystkich abiturientów obowiązkowy będzie egzamin z matematyki na poziomie podstawowym. Podobnie jak podczas poniedziałkowych egzaminów pisemnych z języka polskiego obowiązuje reżim sanitarny.

POWODZENIA KOCHANI! heart

Czytaj więcej... >MATURA 2020 - START!

08.06.2020 r. o godz. 9:00 rozpoczęliśmy pierwszy egzamin maturalny! Uczniowie Primusa sprawdzali swoją wiedzę z języka polskiego. 

Matura 2020 wzbudziła większe nerwy niż zazwyczaj ze względu na dodatkowe procedury. Przez cały czas trwania egzaminu przestrzegamy nowych obostrzeń sanitarnych. 

TRZYMAMY KCIUKI! heart

Czytaj więcej... >Uroczyste spotkanie klasy maturalnej

04.06.2020 r. w szkolnej auli odbyło się spotkanie klasy maturalnej z dyrekcją NLO i nauczycielami. heart

Zachowaliśmy wszelkie środki ostrożności, zadbaliśmy o odległości oraz o używanie maseczek. smiley

Czytaj więcej... >Podręczniki 2020/2021

Szanowni Państwo,

wzorem lat ubiegłych składamy Państwu ofertę pośredniczenia w zakupie podręczników na następny rok szkolny. Naszą intencją jest zaoszczędzenie Państwa czasu oraz wyręczenie w kompletowaniu i ich kupnie. Ani szkoła, ani Fundacja z tytułu organizacji i pośrednictwa  w zakupie podręczników nie uzyskuje dodatkowych przychodów. 

Czytaj więcej... >Zobacz wszystkie