Spis treści

 

 

 

 

W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór zajęć dodatkowych. Wszystko po to, by każdy mógł rozwijać swoje pasje i zdobywać wiedzę, która wykracza daleko poza podstawę programową. Zajęcia są prowadzone przez nauczycieli uczących w naszej szkole oraz wykwalifikowanych instruktorów z zewnątrz. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kół zainteresowań w roku szkolnym 2021/2022. 

 

Instrukcja zapisów na kóła zainteresowań - pobierz

 


Koła zainteresowań - bezpłatne w ramach czesnego - w roku szkolnym 2021/2022. 


Bajkoterapia
  • osoba prowadząca: Agnieszka Nowakowska
    • klasy 0
    • poniedziałek, 9 godz. / godz.15:25-16:10
    • sala kl. 2b
  • POBIERZ

Gry i zabawy w języku angielskim
  • osoba prowadząca: Edyta Bogucka
    • klasy 0
    • środa, 9 godz. / godz.15:25-16:10
    • sala kl. 0b
  • POBIERZ

 


Trening koncentracji na wesoło
  • osoba prowadząca: Paweł Stańczak
    • klasy 2-4
    • wtorek, 9 godz. / godz.15:25-16:10
    • klasy 6-7
    • czwartek, 9 godz. / godz.15:45-16:30
    • pr. plastyczna
  • POBIERZ

LET'S READ
  • osoba prowadząca: Mariola Ozimek
    • klasy 1
    • wtorek, 9 godz. / godz.15:25-16:10
    • klasy 2
    • wtorek, 10 godz. / godz.16:15-17:00
    • sala kl. 2a
  • POBIERZ

MATH IS FUN - koło matematyczne z elementami języka angielskiego 
  • osoba prowadząca: Anna Dudzik - Cegielska
    • klasy 5-6
    • czwartek, 8 godz. / godz.14:55-15:40
    • sala kl. ?
  • POBIERZ

Mały teatr (od 4 października)
  • osoba prowadząca: Anita Macyszyn-Zielińska
    • klasy 3
    • czwartek 9 godz. / 15:25 - 16:10
    • sala kl. 3b
  • POBIERZ

Demokratyczne koło teatralne
  • osoba prowadząca: Agata Świętochowska, Rafał Filipski
    • klasy 5-8
    • czwartek 9 i 10  godz. / 15:45 - 17:15
    • sala kl. 7b
  • POBIERZ

Zajęcia z Brydża
  • osoba prowadząca: Michał Barański
    • klasy 7-8
    • wtorek 10 godz. / 16:35 - 17:20
    • sala kl. ?
  • POBIERZ

Fun for Movers
  • osoba prowadząca: Anna Jedlikowska
    • klasy 3
    • poniedziałek 9 godz. / 15:25 - 16:10
    • sala kl. ?
  • POBIERZ

 Twórcze działania techniczne
  • osoba prowadząca: Magdalena Sumińska      
    • klasy 1
    • wtorek, 10 godz. /16:15 – 17:00
    • pr. techniczna
  • POBIERZ

Plastyka dla Smyka
  • osoba prowadząca: Ramona Burek
    • klasy 1-2
    • wtorek, 9 godz. / 15:25 – 16:25 (60 min)
    • sala kl. 2a
  • POBIERZ
  • osoba prowadząca: Eliza Kulewicz (od 4 października)
    • klasy 0-1
    • wtorek, 10 godz. / 16:30 – 17:10
    • pracownia plastyczna
  • POBIERZ

Koło plastyczne
  • osoba prowadząca: Ewa Wizgird-Stefanow
    • klasy 2-3 
    • środa, 9 godz. / 15:25-16:10
    • pr. plastyczna
  • POBIERZ

Koło algorytmiczno - programistyczne

 

WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST PRZECZYTANIE REGULAMINU I WYPEŁNIENIE ZAŁĄCZNIKA DO REGULAMINU


Koło robotyczne 

 

 

WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST PRZECZYTANIE REGULAMINU I WYPEŁNIENIE ZAŁĄCZNIKA DO REGULAMINU


Koło teatralno – muzyczne 
  • osoba prowadząca: Agnieszka Wiśniewska, Bożena Kowal
    • klasy 4-8
    • wtorek, 9 i 10 godz./ 15:45- 17:15
    • aula / sala muzyczna
  • POBIERZ
  • PROGRAM

Drama Club 
  • osoba prowadząca: Kamila Algawam
    • klasy 1-3
    • środa, 9 i 10 godz./ 15:25- 17:00
    • klasy 4-6
    • środa, 17:15- 18:45
    • aula
  • POBIERZ

Koło graficzne - Digital Drew
  • osoba prowadząca: Migna Buchett
    • klasy 4-5
    • środa, 8 godz. /14:55 – 15:40
    • klasy 6-7
    • środa, 9 godz. /15:45 – 16:30
    • sala kl. ?
  • POBIERZ
Kreatywne pisanie
  • osoba prowadząca: Rafał Filipski
    • klasy 4-6
    • poniedziałek, 8 godz. / 14:55-15:40
    • klasy 7-8
    • środa, 9 godz. / 15:45-16:30
    • sala kl. 7b
  • POBIERZ

Herbatka historyczna
  • osoba prowadząca: Anna Krześniak
    • klasy 4-6 
    • poniedziałek, 8 godz. / 14:55 – 15:40
    • sala kl. 5d
  • POBIERZ

Dzieje Wysp Brytyjskich (CLIL)
  • osoba prowadząca: Anna Krześniak
    • klasy 6-7
    • poniedziałek, 9 godz. / 15:45 – 16:30
    • sala kl. 5d
  • POBIERZ

Mistrzowie Kodowania - Python i nie tylko
  • osoba prowadząca: Agnieszka Tylkowska
    • klasy 4
    • wtorek, 9 godz. / 15:45-16:30
  • POBIERZ
    • klasy 5
    • wtorek, 10 godz. / 16:35-17:20
    • pr. komputerowa
  • POBIERZ

Koło geograficzne
  • osoba prowadząca: Wojciech Naczas
    • klasy 7-8
    • czwartek, 9 godz. / 15:45 – 16:30
    • sala nr 114
  • POBIERZ

Sketchnoting
  • osoba prowadząca: Agnieszka Tylkowska
    • klasy 4-6
    • piątek, 9 godz. / 15:45 – 16:30
    • pr. komputerowa
  • POBIERZ

Koło biologiczne
  • osoba prowadząca: Anna Drzażdżewska
    • klasy 5-6
    • wtorek, 8 godz. / 15:00 – 15:45
    • sala kl. 6b
  • POBIERZ

Szachy
  • osoba prowadząca: Tomasz Witek
    • klasy 0-1
    • środa, 9 godz. / 15:25 - 16:10
    • sala kl.
    • klasy 2-3
    • środa, 10 godz. / 16:15 -17:00
    • sala kl
    • klasy 4-8
    • piątek, 8/9 godz. / 15:45 -16:30
    • sala kl.
  • POBIERZ

Gry i zabawy ruchowe
  • osoba prowadząca: Kinga Szymańska - Czech 
    • klasy 2-3
    • piątek 9 godz. /15:25-16:00
    • hala sportowa
  • POBIERZ

Gry i zabawy ruchowe z elementami tenisa ziemnego
  • osoba prowadząca: Marcin Czech, Zbyszek Kaczmarczyk
    • klasy 0-1
    • poniedziałek 9 godz. /15:25-16:10
    • klasy 2-3
    • wtorek 10 godz. /16:15-17:00
    • hala sportowa
  • POBIERZ

Koło tenisa stołowego
  • osoba prowadząca: Grzegorz Smyk
    • klasy 0-1
    • czwartek, 9 godz. / 15:25 -16:10
    • hala sportowa
    • klasy 2-3
    • czwartek, 10 godz. / 16:15-17:00 
    • hala sportowa
  • POBIERZ

Amigos (język hiszpański)
 
  • osoba prowadząca: Beatriz Bianco
    • klasy 0-1
    • poniedziałek (gr. początkująca ) 10 godz. /16:15- 17:00
    • sala kl. 
    • klasy 2-3
    • poniedziałek (gr. początkująca) 9 godz. /15:25- 16:10
    • sala kl. 
    • klasy 1-2
    • środa(gr.kontynuacja)  9 godz./15:25- 16:10
    • sala kl. 
    • klasy 2-3
    • środa (gr.kontynuacja) 10 godz./16:15- 17:00
  • POBIERZ

Zumba Kids (od 4 października)
  • osoba prowadząca: Katarzyna Wasilewska
    • klasy 2-3
    • poniedziałek 10 godz. / 16:15 - 17:00
    • aula
  • POBIERZ

Rękodzieło
  • osoba prowadząca: Katarzyna Matoszka
    • klasy 2
    • czwartek 10 godz. / 16:15 - 17:00
    • aula
  • POBIERZ

Koła zainteresowań - płatne - w roku szkolnym 2020/2021.

Rzeźba      
  • odpłatne przez rodziców poza czesnym
  • osoba prowadząca: Tadeusz Znosko - firma zewnętrzna
    • klasy 0-8
    • środa, 9 godz.15:25- 16:10
    • środa, 10 godz.16:15- 17:00
    • czwartek, 9 godz.15:25- 16:10
    • czwartek, 10 godz.16:15- 17:00
    • pr. techniczna
  • POBIERZ

Japońskie Sztuki Walki
  • odpłatne przez rodziców poza czesnym
  • osoba prowadząca: Przemysław Antczak - firma zewnętrzna
    • klasy 0-3
    • piątek, 9 godz.15:30 – 16:30 (60min)
    • sala ruchowa
  • POBIERZ

Akrobatyka
  • odpłatne przez rodziców poza czesnym
  • osoba prowadząca: Acroair - firma zewnętrzna
    • klasy 0-3
    • poniedziałek, 15:25 – 16:20 (55min)
    • poniedziałek, 16:25 - 17:20 (55min)
    • środa, 16:25 - 17:20 (55min)
    • sala ruchowa
  • POBIERZ

Robotyka - zajęcia z lego
  • odpłatne przez rodziców poza czesnym
  • firma zewnętrzna
    • klasy 0-3
    • piątek, godz. 15:30 - 16:30 (60 min)
    • piątek, godz. 16:40 - 17:40 (60min)
    • pr. techniczna
  • POBIERZ

Taniec Cheerleaderki
  • odpłatne przez rodziców poza czesnym
  • firma zewnętrzna
    • klasy 1-8
    • wtorek, godz. 16:15 - 17:15  (60min)
    • czwartek, godz. 16:15 - 17:15  (60min)
    • sala ruchowa
  • POBIERZ

Malarstwo intuicyjne
  • odpłatne przez rodziców poza czesnym
  • firma zewnętrzna
    • klasy 0-8
    • czwartek, godz. 15:30 - 16:45  (75min)
    • sala platyczna
  • POBIERZ
  • PLAKAT