POTRZEBA KREATYWNEGO MYŚLENIA I CHĘĆ ODKRYWANIA ŚWIATA

REALIZACJA MARZEŃ I ZAINTERESOWAŃ NASZYCH UCZNIÓW

I NNOWACJE TECHNOLOGICZNE I AKTYWNA EDUKACJA Z TABLETEM 

MOTYWACJA DO PRACY I ZAANGAŻOWANIE

UMIEJĘTNOŚĆ POROZUMIEWANIA SIĘ W JĘZYKACH OBCYCH

SPORTOWE DZIAŁANIA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

 

Szkoła Podstawowa im. Roberta Schumana

Fundacji Primus w Warszawie

 

Misja szkoły podstawowej:

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji Primus w Warszawie jest miejscem wychowującym człowieka wyposażonego w najważniejsze kompetencje umożliwiające funkcjonowanie w społeczeństwie.

 

Wizja szkoły podstawowej:

Jesteśmy szkołą wychowującą obywatela kraju i świata. Promujemy od pierwszej klasy edukację europejską i iPady jako narzędzie wspomagające nauczanie, uczymy dwujęzycznie od siódmej klasy, nie zapominamy o rozwoju fizycznym naszych uczniów.

Pragniemy, aby nasi absolwenci potrafili wykorzystać potencjał zdobyty w Primusie w życiu dorosłym.

Prywatna Szkoła Podstawowa ursynów warszawa Prywatna Szkoła Podstawowa ursynów warszawa Prywatna Szkoła Podstawowa ursynów warszawa

Niepubliczna Szkoła Podstawowa ursynów w warszawie Prywatna Szkoła Podstawowa ursynów warszawa

 

Nasza prywatna szkoła jest przyjazna, bezpieczna i nowoczesna. W rozwijającym się w zawrotnym tempie świecie stawiamy na nowoczesne technologie. Podczas lekcji wykorzystujemy tablice interaktywne, multibooki i iPady. Pracujemy metodami projektów i WebQuestów, które angażują uczniów i sprawiają, że nauka to przede wszystkim przyjemność. 

Wprowadzamy zintegrowane nauczanie językowo-przedmiotowe - CLIL. Realizujemy atrakcyjne, autorskie programy nauczania: wprowadzenie do dwujęzyczności oraz dwujęzyczność w klasach 7-8.

Nasi nauczyciele pracują z pasją i zaangażowaniem. Podchodzimy indywidualnie do każdego ucznia, pomagamy odkryć jego zainteresowania i pasje. Zależy nam, aby dzieci były ciekawe świata, kreatywne, a przede wszystkim szczęśliwe.

Posiadamy nowoczesny i ekologiczny budynek, z klasami liczącymi do 16 uczniów, a od klasy 7 - do 18 uczniów. Wyróżnia nas najpiękniejsza na Ursynowie hala sportowa, boisko i siłownia plenerowa, świetnie wyposażone pracownie przedmiotowe i świetlica z własnym placem zabaw. Szkoła dysponuje własną stołówką ze zdrowymi i urozmaiconymi posiłkami.

Zapraszamy, dołącz do nas! Będzie to Twoja najlepsza decyzja!