najnowsze wpisy

WOŚP 2018

Super było i … do zobaczenia w przyszłym roku. Sztab działający przy Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym uzyskał końcowe rozliczenie. Potwierdzona kwota to 69247,32 PLN. Mimo, iż termin ferii pokrywał się z datą 26 Finału Orkiestry nie zabrakło chętnych do uczestnictwa w kweście w roli wolontariusza. Na pamiątkę kilka fotografii.

Serdeczne pozdrowienia.
Szef Sztabu Jacek TrojanowskiWiedeń 2018

Katedra św. Szczepana, pałace Hofburg, Schönbrunn i Belweder, groby cesarskie, cesarski skarbiec Schatzkammer, Hiszpańska Dworska Szkoła Jazdy, Muzeum Historii Naturalnej, ogród zoologiczny Tiergarten, Ratusz, Parlament, siedziba ONZ i musical „I am from Austria” w Raimund Theater – to wszystko i jeszcze więcej udało nam się obejrzeć w zeszłym tygodniu podczas wycieczki do Wiednia. 

Czytaj więcej... >Asy 2018

W czwartek, 8 lutego 2018 r. odbyła się uroczystość wręczenia naszym licealistom i gimnazjalistom wyróżnień „Asy Primusa”. Po krótkim przedstawieniu, przygotowanym przez klasę 2A pod kierunkiem wychowawczyni p. Katarzyny Stojek i skeczu kabaretowym licealistów, w obecności gości i przyjaciół naszego Liceum, wyróżnienia „AS PRIMUSA” odebrali uczniowie NG i NLO w 4 kategoriach:

Czytaj więcej... >KONKURS TAŃCA „DANCE MA SENS”

Zapraszamy uczniów klas 2 i 3 gimnazjum ze szkół na terenie Warszawy do udziału w konkursie "Dance ma sens". W konkursie mogą uczestniczyć soliści lub grupy do 8 osób w 2 kategoriach: Hip-hop/new style lub jazz/latino/disco dance/współczesny.

 

Konkurs odbędzie się 20 marca 2018 r. o godzinie 10:00 w auli NLO Fundacji Primus, ul. Zoltana Balo 1, pamiętajcie, że konkurs ma charakter otwarty, a udział jest bezpłatny.

Czytaj więcej... >XXVI Finał WOŚP 2018

Z orkiestrowym pozdrowieniem !!!

Sztab WOŚP przy Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana jest gotów do akcji. W niedzielę 14 stycznia 90 naszych wolontariuszy wyruszy na ulice Warszawy (pobierz plik z informacjami). W tym roku działamy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Uczestnikom Finału życzymy dobrej zabawy i dobrej kwesty.
Szef Sztabu
Jacek TrojanowskiEnglish High Flier

Jak co roku uczniowie gimnazjalni i licealni Fundacji PRIMUS podeszli 29 listopada 2017 roku do kolejnej edycji konkursu języka angielskiego English High Flier. Z dumą informujemy, iż aż dwudziestu ośmiu naszych uczniów otrzymało bardzo dobre i dobre wyniki w tym konkursie.

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali uczniowie klas drugich: Paulina Jakubiec, Milla Kretek, Anna Kondrat, Natalia Litwin, Jan Siwicki oraz uczniowie klas trzecich: Antoni Lampart, Zuzanna Jess, Aleksandra Wójcik, Jakub Pietrzak, Michał Szymański, Miłosz Radwan,.

Czytaj więcej... >Zobacz wszystkie