Sześcioro naszych gimnazjalistów uzyskało stypendium Prezydenta m. st. Warszawy

Z wielką dumą i radością dowiedzieliśmy się, że sześcioro naszych gimnazjalistów uzyskało stypendium Prezydenta m. st. Warszawy za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2016/2017. Decyzją Komisji stypendium uzyskało dwoje uczniów i czworo zeszłorocznych absolwentów Niepublicznego Gimnazjum nr 9. Uroczysta gala, na którą są zaproszeni wyróżnieni uczniowie, odbędzie się 14 listopada br. w Centrum Nauki Kopernik.
Serdecznie gratulujemy stypendystom i ich najbliższym!Już jest nowy fanpage szkoły

Polub nasz nowy fanpage @fundacjaprimusliceum, żeby być na bieżąco z tym co się u nas dzieje.

A sami wiecie, że dzieje się bardzo dużo. To na fb zamieszczamy aktualności i relacje z lekcji, wycieczek i projektów! 

Lajkuj, komentuj, udostępniaj, zapraszaj znajomych! Rogów 2017

W poniedziałek - 16 października klasy trzecie pod opieką Wychowawczyń oraz nauczyciela biologii pana Tomasza Mokrzyckiego udały się na wycieczkę naukową do Arboretum Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Rogowie. Zadaniem uczniów było uważne słuchanie opowieści pana Tomasza o różnych gatunkach drzew oraz sporządzanie notatek. 

Czytaj więcej... >Quiz Realioznawczy z języka francuskiego.

W dniu 26 września nasi uczniowie uczestniczyli w I etapie Quizu Realioznawczego z języka francuskiego. W tym roku tematem przewodnim jest geografia Francji.

Z przyjemnością informujemy ,że do drugiego etapu przeszli uczniowie:Janek Siwicki 2a, Katarzyna Stypułkowska 2a, Hanna Markiewicz 2a, Mateusz Rosiak 3c, Laura Misiurkiewicz 3c, Nella Krzysztofik 3d, Filip Jarosiewicz 3b.

Gratulujemy!
nauczyciele języka francuskiego
Katarzyna Lewandowska i Anna Zbytniewska