najnowsze wpisy

Zebrania rodziców

Przypominamy o zbliżających zebraniach podsumowujących I półrocze:

KLASY 0-3

  • 10 stycznia (środa), godz. 18:00

KLASY 4-7

  • 11 stycznia (czwartek), godz. 18:00

Serdecznie zapraszamy smiley

  wychowawcy klas 0-7



Konkurs pięknego czytania w języku francuskim

18 grudnia 2017 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Pięknego Czytania w języku francuskim. Uczestnicy konkursu przedstawili fragmenty wybranych utworów literackich we własnej interpretacji.

Jury pierwszą nagrodę przyznało Mateuszowi Krajewskiemu z kl. VI za sugestywną i językowo bezbłędną prezentację fragmentu „Małego Księcia”Antoine’a de Saint-Exupéry’ego.

Czytaj więcej... >



Jersz z języka angielskiego - wyniki

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom wysokich miejsc i super wyników w konkursie Języka Angielskiego JERSZ :

  • 1 miejsce w kraju - Joanna Gąsior, kl. 6 
  • 2 miejsce w kraju - Nikodem Cegłowski, kl. 7
  • 3 miejsce w województwie, 4 m-ce w kraju - Zuzanna Szul, kl. 6

Wynik bardzo dobry uzyskali z :

  • kl. 5 - Bruno Gawin, Wiktor Dzaman, Tymon Pliszka
  • kl. 6 - Aleksandra Sioda, Anna Siwicka
  • kl. 7 - Łukasz Pietka, Anna Rusak, Blanka Bochenek

Czytaj więcej... >



Deutschfreund - wyniki

Z radością informujemy, że w ogólnopolskim konkursie Deutschfreund z języka niemieckiego organizowanym przez Jersza w sesji jesiennej 2017 nasi uczniowie uzyskali dyplomy z wyróżnieniem za:

  • wynik bardzo dobry: Kinga Kukuła, Agnieszka Węgrzyn, Michał Nieborek i Jan Zakrzewsk
  • wynik dobry: Zofia Barjasz i Jan Witalis.

Gratulujemy!
nauczyciele języka niemieckiego



"Focus Autumn 2017" - wyniki

Z wielką radością prezentujemy wyniki ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego "Focus Autumn 2017", w którym uczniowie klas trzecich naszej szkoły spisali sie znakomicie:

  • Jessica Messerli - 1 miejsce
  • Hanna Weremczuk - 3 miejsce
  • Klara Hammudeh - 4 miejsce
  • Lena Wołoszuk - 5 miejsce
  • Mateusz Miarka - 9 miejsce
  • Bartłomiej Leszko - 10 miejsce
  • Orifinger Karolina - 10 miejsce
  • Mikołaj Kowalczyk - 11 miejsce
  • Bubak Marcjanna - 20 miejsce

Czytaj więcej... >



Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa

Z przyjemnością informujemy, że do etapu dzielnicowego "Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa" przeszły prace następujących uczniów:

  • Uli Dawidowicz z kl. 0a
  • Helenki Marcinkowskiej z kl. 0b
  • Hani Pojawy z kl. 3e
  • Xawerego Skoniecznego z kl. 6b

Czytaj więcej... >



Wyniki konkursu kolęd i pastorałek

Z dumą prezentujemy wyniki kolęd i pastorałek smiley

Klasy I-III

  •   I miejsce - Ewa Hajczewska, kl. 2a
  •  II miejsce - Ala Trzmielewska, kl. 1a
  • III miejsce - Ala Trojak, kl. 2a  ex-aequo    Dominika Dąbrowska z kl. 3c i Hania Weremczuk z kl. 3a

Wyróżnienie:

  • Hania Kosmala i Oliwia Pięta z kl. 2b

Czytaj więcej... >



Życzenia świąteczne

Kochani Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Świąt białych, pachnących choinką,

skrzypiących śniegiem pod butami,

spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,

pełnych niespodziewanych prezentów.

Świąt dających radość i odpoczynek

oraz nadzieję na Nowy Rok,

żeby był lepszy niż ten, co właśnie mija.

Kadra Pedagogiczna i Dyrekcja NSP 47

 


Zobacz wszystkie