najnowsze wpisy

Kochani Trzecioklasiści! Już trzymamy kciuki!

25 kwietnia 2017 roku (wtorek) o godz. 9:00 uczniowie klas trzecich przystąpią do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty z Operonem. Sprawdzian składa się z następujących części:

  • testu z języka polskiego;
  • testu z matematyki;
  • minitestu z przyrody.

HARMONOGRAM:

Czytaj więcej... >XI edycja konkursu "Prymusi Frazeologii"

24 kwietnia (poniedziałek) o godz. 9:00, na terenie naszej szkoły odbędzie się XI edycja Międzyszkolnego Konkursu Frazeologicznego "Prymusi Frazeologii", który ma formę dwóch odrębnych konkursów:

  1. wiedzowego,
  2. plastyczno-literackiego.

Czytaj więcej... >Bądź pomocny.

21 kwietnia, uczniowie klas szóstych uczestniczyli w 6 edycji programu pt. "Bądź pomocny. Warsztaty integracyjne przełamujące stereotypy myślenia o osobach niepełnosprawnych". 

Głównym celem warszatów było pokazanie szóstoklasistom,  z jakimi trudnościami borykają się osoby niewidzące, niesłyszące i poruszające się na wózku.

Czytaj więcej... >Mała Olimpiada Matematyczna

4 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 323 im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie przeprowadzono finał dzielnicowego konkursu matematycznego dla uczniów klas III "Świetny ze mnie matematyk" w ramach Małej Olimpiady Matematycznej. W finale konkursu wzięło udział 56 uczniów z 12 ursynowskich szkół podstawowych.

Z wielką radością informujemy, iż I miejsce zdobył uczeń z klasy 3a, Aleksander Maliszewski.

Czytaj więcej... >Z ortografią za pan brat

Z radością informuję, że do finału Warszawskiego Konkursu Ortograficznego "Z ortografią za pan brat" zakwalifikowali się:

  • Sara Leśniak, uczennica klasy 3a
  • Bartłomiej Wiśniewski, uczeń klasy 3a

Finał konkursu odbędzie się 9 maja br. w Rembertowie.

Dzieciom i Rodzicom serdecznie gratulujemy smileyZobacz wszystkie