2019.12.30 Pielęgniarka

 

Szanowni Państwo, 

poszukujemy pielęgniarki szkolnej na część etatu. 

 

2019.10.28 Stołówka szkolna

 

Szanowni Państwo,

W związku z rozpoczętym procesem zmian w obszarze żywienia w szkołach Fundacji Primus, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z zaproszeniem do złożenia oferty na prowadzenie stołówki szkolnej.

 

Termin składania ofert – 8 listopada br.

Zaproszenie do składania ofert - pobierz

 

2019.10.15 Specjalista ds. PPK

 

Szanowni Państwo, 

w związku z obowiązkiem wprowadzenia Pracowniczych Planów Kapitałowych poszukujemy specjalisty do wdrożenia PPK.

Jeżeli ktoś z Państwa dysponuje możliwościami wsparcia Fundacji Primus w tym zakresie, prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szkoły Fundacji to szkoły społeczne, pamiętajmy, że zaoszczędzone środki w jednym obszarze, przeznaczymy na podnoszenie jakości nauki naszych uczniów w innych obszarach.

 

Serdecznie dziękujemy za wsparcie, Zarząd Fundacji Primus

 

 

2018.11.12 Specjalista ds. wentylacji

 

W związku z planami podjęcia prac zmierzających do obniżenia temperatury w salach lekcyjnych w trakcie upałów, poszukujemy specjalisty ds. wentylacji i klimatyzacji.

 

 

 

 

2018.04.08: RODO - prośba o wsparcie

 

 

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w przygotowaniu Fundacji Primus do zmian wynikających z wprowadzenia rozporządzenia UE o ochronie danych osobowych (RODO). Zależy nam na konsultacjach i zaangażowaniu osób, które swoją wiedzą i doświadczeniem pomogą w przygotowaniu procedur, dokumentów oraz innych prac dostosowawczych do RODO.

 

 

2018.02.06: 1% na cele statutowe

 

Drodzy Rodzice!

Fundacja Primus posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Oznacza to, że można przekazać nam darowiznę w postaci 1% podatku, podczas corocznego wypełniania deklaracji PIT: KRS 0000127973.

 

Wpłaty z poprzednich lat przeznaczyliśmy na rozwój i doskonalenie zdolności językowych uczniów, pokrycie kosztów związanych z udostępnieniem infrastruktury sportowej Fundacji dla Dzieci i Państwa w weekendy, wsparcie edukacji uczniów poprzez realizację zgłoszonych projektów uczniowskich oraz modernizację placu zabaw, hali sportowej i remont drugiego boiska.

 

Polecając tę formę gromadzenia funduszy, przeznaczanych na cele statutowe i poprawę warunków nauczania naszych dzieci, prosimy także o zainteresowanie nią Państwa przyjaciół i znajomych oraz poinformowanie  ich, że  mogą tą drogą wspomóc szkołę i jej uczniów.

 

Środki z 1% zbieramy na uruchomienie na terenie Fundacji ZIELONEJ KLASY tzn. przestrzeni w plenerze, gdzie odbywać się będą nowatorskie i inspirujące zajęcia lekcyjne, a czas spędzony na świeżym powietrzu, poprawi dodatkowo zdolność myślenia oraz wpłynie na koncentrację uczniów. Do zebranych już na ten cel funduszy, brakuje nam nadal środków dlatego wierzymy, że 1% przekazany przez Państwa pozwoli na realizację pomysłu już w 2018 r.

 

Serdecznie dziękujemy za wsparcie, Zarząd Fundacji Primus

 

 

2017.11.20: Kurtyna do auli

 

Zwracamy się do Państwa z prośbą o podarowanie lub ufundowanie profesjonalnej kurtyny na wyposażenie auli, na której w ciągu roku szkolnego odbywa się wiele uroczystości, w tym przede wszystkim występy artystyczne naszych uczniów.

Kurtyna z "prawdziwego zdarzenia" sprawi, że występy będą bardziej profesjonalne, a nasi uczniowie i nauczyciele spokojniejsi mogąc skupić się na występie scenicznym, grze aktorskiej i prezentowanym tekście, a nie na warunkach i otoczeniu - co widzi a czego nie widzi widz -.

Jeśli ktoś z Państwa zechce nas wesprzeć w tym obszarze i pomóc stworzyć warunki bliskie scenie teatru to prosimy o kontakt / zgłoszenie się do biura Zarządu (osobiście, telefonicznie lub drogą mailową).

 

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc

Zarząd Fundacji Primus

 

2017.11.06: Wsparcie przy tworzeniu i administrowaniu strony www

 

Szanowni Państwo

Poszukujemy specjalistów do współpracy przy administrowaniu aktualnej strony www i tworzeniu nowej strony internetowej Fundacji Primus i szkół przez nią prowadzonych.

Jeśli są wśród Was eksperci, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu mogą i chcą wesprzeć Zarząd w pracach nad tworzeniem i administrowaniem strony www to prosimy o kontakt / zgłoszenie się do biura Zarządu (osobiście, telefonicznie lub drogą mailową)

 

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc

Zarząd Fundacji Primus

 

2017.10.30: Podium dla zwycięzców

 

Szanowni Państwo

Zwracamy się do Państwa z prośbą o podarowanie lub ufundowanie dla szkół Fundacji „podium dla zwycięzców”.

Organizujemy wiele imprez sportowych i różnego typu konkursy, w których nagradzamy zwycięzców. Brakuje nam podium, na którym moglibyśmy uhonorować wygrywających uczniów, wręczyć dyplomy i nagrody, zrobić pamiątkowe zdjęcia, a potem je opublikować promując nasze szkoły.

Jeśli ktoś z Państwa zechce nas wesprzeć w tym obszarze to prosimy o kontakt / zgłoszenie się do biura Zarządu (osobiście, telefonicznie lub drogą mailową)

 

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc

Zarząd Fundacji Primus

 

2017.10.25: Podziękowanie za mównicę

 

Szanowni Państwo

 

Serdecznie dziękujemy za ufundowanie Fundacji mównicy, dzięki której bardziej profesjonalnie będą wyglądały przemówienia i wystąpienia podczas różnych uroczystości szkolnych.

 

Zarząd Fundacji Primus