ROK SZKOLNY 2020/2021

 

 

Kochani!

Nasz sztab #4915 szkół Fundacji Primus zebrał 205 749,79 zł (129 356.79 zł z puszek i 76 393 zł z eskarbonek) To jest imponująca kwota! smiley

Dziękuję niezawodnym wolontariuszkom i wolontariuszom. heartheartheart

Wszystkich cudownych wolontariuszy było 93., a rekordzistą (jak co roku) okazał się Julek – uczeń klasy szóstej, który zebrał ok. 11.000 zł z puszki i ok. 4.000 z eksarbonki. Najmłodsza wolontariuszka miała 3 lata.

Rekordzistą eskarbonki jest Kuba z klasy 8B, który zebrał 16.701 zł.

Dziękujemy z całego serca wspaniałym wolontariuszom i ich rodzicom. W sposób szczególny dziękujmy Komisji: Barbarze Łubkowskiej, Katarzynie Stojek, Marii Wieczorkiewicz oraz nauczycielom, którzy pomogli liczyć pieniądze: Agnieszka Kwiatkowska, Iwonka Gralewska, Paweł Chołuj - jesteście najlepsi!!!

 

>>> GALERIA <<<

 

 

ROK SZKOLNY 2019/2020


Sztab Primusa zebrał 146 365,27 zł!!! To niesamowity rekord. W akcji wzięło udział 90 wolontariuszy. smiley

Rekordzista - uczeń klasy 5 zebrał 11549,67 zł! smiley
Dziękujemy wspaniałym wolontariuszom i ich rodzicom oraz nauczycielom za nieocenioną pomoc. Wszyscy jesteście wspaniali. heartGratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tak ogromnego sukcesu i przede wszystkim dziękujemy Rafałowi Filpskiemu - szefowi sztabu Primusa! Rafał jesteś wielki! yesheart

Dzięki zaangażowaniu i świetnej organizacji zebraliśmy najwięcej na Ursynowie! - czytaj więcejyes


Przy Niepublicznym Gimnazjum nr 9 po raz dziesiąty działał Sztab WOŚP. W tym roku działania Orkiestry poświęcone były dwóm ważnym celom – zakupowi urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz zapewnieniu godnej opieki medycznej seniorów. Do udziału w tegorocznej akcji zgłosiło się jak zwykle wielu chętnych. Dzięki temu podczas Wielkiego Finału WOŚP 10 stycznia 2016 na ulice Warszawy wyruszyło 114 wolontariuszy z NG 9.

Tym razem pogoda sprzyjała akcji, a Warszawiacy okazali się hojni. Zasililiśmy więc fundusz Orkiestry kwotą ponad 75000 złotych. Podziękowania dla wszystkich uczestników: młodzieży, rodziców, nauczycieli.

Z orkiestrowym pozdrowieniem Szef Sztabu Jacek Trojanowski


ROK SZKOLNY 2014/2015
 

Przy Niepublicznym Gimnazjum nr 9 po raz kolejny działał Sztab WOŚP. W tym roku celem Orkiestry była zbiórka pieniędzy dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów. Do udziału w tegorocznej akcji zgłosiło się bardzo wielu chętnych. Podczas Wielkiego Finału WOŚP 11 stycznia 2015 na ulice Warszawy wyruszyło 110 naszych wolontariuszy. Mimo nienajlepszej pogody ich działanie przyniosło znaczące efekty. Łącznie przekazaliśmy Orkiestrze ponad 47 tysięcy złotych. Do zobaczenia w przyszłym roku

Z orkiestrowym pozdrowieniem Szef Sztabu Jacek Trojanowski

 


ROK SZKOLNY 2013/2014

Szkolna impreza WOŚP zorganizowana przez uczniów klas III odbyła się 9.01.2014.

 ROK SZKOLNY 2012/2013

ZDJĘCIA  GALERIA ALTERNATYWNA Wojtka Rokickiego

ZDJĘCIA  GALERIA ALTERNATYWNA Wojtka Rokickiego

14 stycznia 2013 roku, w niedzielę 87 wolontariuszy z naszego sztabu wyruszyło na ulice Warszawy by wziąć udział w kweście prowadzonej pod hasłem „Gramy dla ratowania życia dzieci i godnej opieki seniorów”. Akcja przyniosła znaczący efekt w kwocie ponad 40000 złotych. Podziękowania należą się wszystkim uczestnikom Finału: wolontariuszom, rodzicom i nauczycielom gimnazjum pełniącym rolę opiekunów lub inaczej zaangażowanym w pracę sztabu. Pozdrawiamy z nadzieją spotkania w przyszłym roku.

W związku z XXI Finałem WOŚP 14 stycznia w poniedziałek odbyła się szkolna impreza przygotowana przez uczniów klas III oraz ochotników z klas młodszych. Atrakcją popołudnia obok występów klas 3 był coroczny pokaz przygotowany przez panią Agnieszkę Zubrycką. W programie pod hasłem „Muzyczna podróż w przeszłość” znalazły się pokazy nawiązujące do muzyki i tańca z kolejnych epok poczynając od lat 20 – tych. Po raz pierwszy obok tancerzy, w ramach odkrywania nowych talentów szkolnych, pojawili się także wokaliści. W pokazie wzięli udział uczniowie klas 1, 2 i 3.

 

Siema !!!

Szef Sztabu
Jacek Trojanowski

 


ROK SZKOLNY 2011/2012

 

ZDJĘCIA

W tegorocznej akcji WOŚP zasililiśmy konto Orkiestry kwotą niemal 40000 złotych. Na wymieniona sumę złożyły się pieniądze zebrane przez 85 wolontariuszy w trakcie XX FINAŁU 8 stycznia 2012 oraz kwota uzyskana w związku ze szkolną imprezą na rzecz WOŚP. Powyższą imprezę przygotowały klasy III gimnazjum pod opieką swoich wychowawców oraz zespół taneczny pod kierunkiem p. Agnieszki Zubryckiej. Publiczność złożona z uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej mogła podziwiać nieprzeciętny talent aktorski i taneczny występujących artystów. Nasza aula, stała się przez chwilę prawdziwą aleją gwiazd. Można było spotkać takie postaci jak Pamela Anderson, Michael Jackson czy Madonna. Można było również wkroczyć do świata bajki i poznać takich bohaterów jak Kopciuszek, Krecik czy Smerfy. Na koniec, mogliśmy obejrzeć mecz razem z rodziną Kiepskich. Wszystkim uczestnikom wymienionych działań gratulujemy i dziękujemy. XX FINAŁ WOŚP za nami. Do zobaczenia przy następnej okazji, to już w tym roku.

Siema !!

Szef Sztabu
Jacek Trojanowski

 


ROK SZKOLNY 2010/2011

 

ZDJĘCIA ZDJĘCIA

W niedzielę 9 stycznia 2011 roku wolontariusze z naszego gimnazjum po raz kolejny wzięli udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przypomnijmy, iż Sztab Orkiestry powstał przy Niepublicznym Gimnazjum nr 9 szósty raz z rzędu. W tym roku w akcji wzięło udział przeszło 120 osób /prawie 100 wolontariuszy, reszta to nauczyciele , rodzice, opiekunowie/. Z dokonanych obliczeń wynika, że zebraliśmy 40945 złotych! Wymienioną kwotę powiększa dochód ze szkolnej imprezy na rzecz Orkiestry -789 złotych. Należy podkreślić entuzjastyczne zaangażowanie wolontariuszy i osób towarzyszących. Jak zwykle okazało się jak bardzo liczy się społeczne działanie, jednoczenie się wokół wspólnych wartości, akt solidarności dla dobra innych ludzi. Wszystkim uczestnikom akcji serdecznie dziękujemy. Gramy do końca Świata i jeden dzień dłużej. Szef Sztabu Jacek Trojanowski.

W poniedziałek, dn. 20.12.2010 odbyło się szkolne wydanie XIX edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczną imprezę przygotowali uczniowie klas IIIa i IIIb oraz uczestniczy koła tanecznego.Już od rana działała na I piętrze kawiarenka, w której można było zjeść smaczne tosty, gofry i ciasta. Jednocześnie działała loteria fantowa. Przed obiadem odbyły się w auli występy, na które zostali zaproszenii wszyscy uczniowie gimnazjum oraz szóstoklasiści z Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 47.

 

 


ROK SZKOLNY 2009/2010

ZDJĘCIA  ZDJĘCIA

 10 stycznia 2010 r wzięliśmy udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przypomnijmy, iż Sztab Orkiestry powstał przy Niepublicznym Gimnazjum nr 9 czwarty raz z rzędu. W tym roku w akcji wzięło udział przeszło 90 osób (ponad 70 wolontariuszy, reszta to nauczyciele , rodzice, opiekunowie). Rekordzistka Ola Stajszczak zebrała 3900 zł. Ze wstępnych obliczeń wynika, że ogółem zebraliśmy ponad 35 000 złotych! Wymienioną kwotę powiększa dochód ze szkolnej imprezy na rzecz Orkiestry -1084 złote. W tym roku  należy podkreślić szczególne zaangażowanie wolontariuszy i osób towarzyszących. Pogoda – deszcz i śnieg – wystawiła na próbę ich psychiczną i fizyczną odporność. Mimo tej przeszkody okazało się, iż bardziej niż wygoda liczy się społeczne działanie, jednoczenie się  wokół wspólnych wartości, akt solidarności dla dobra innych ludzi. Wszystkim uczestnikom akcji serdecznie dziękujemy. Gramy do końca Świata i jeden dzień dłużej. Siema!  Z orkiestrowym pozdrowieniem Szef Sztabu Jacek Trojanowski.  

18 grudnia odbyła się  na terenie gimnazjum zamknięta impreza organizowana corocznie jako działanie wspierające WOŚP, przygotowana przez uczniów z klas III Zobaczyliśmy  taneczne występy uczniowskich zespołów z wymienionych klas,  koncert zespołu rockowego The Bold Snake z liderem Robertem Suchenkiem na czele. Wzięliśmy udział w loterii fantowej. Działała również kawiarenka. Chętni ofiarodawcy mogli wesprzeć Orkiestrę datkami pieniężnymi. Łącznie zebraliśmy 1084 złote. Dziękujemy za przybycie gościom: gimnazjalistom, uczniom klas VI szkoły podstawowej, absolwentom, rodzicom, nauczycielom.

Z orkiestrowym pozdrowieniem Szef Sztabu Jacek Trojanowski.

 

 


ROK SZKOLNY 2008/2009

 

PODSUMOWANIE  WSPOMNIENIA  WSPOMNIENIA 2

12 grudnia odbyła się na terenie gimnazjum szkolna impreza na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W radosnej atmosferze wspólnej zabawy wzięli w niej udział uczniowie NG 9, uczniowie klas szóstych NSP 47, absolwenci gimnazjum , rodzice i nauczyciele, dyrekcja obu szkół oraz przedstawiciele władz Fundacji.  Uczestnicy zobaczyli atrakcyjny program artystyczny, na który złożyły się: muzyczno – taneczny pokaz „Muzyka od lat 40 - tych do współczesności” przygotowany przez klasy III i chętnych uczniów klas II, występ taneczny grupy pani Agnieszki Chrulskiej, koncerty zespołu Go(o)d Staff z udziałem Kuby Groblewskiego oraz grupy pod przewodem naszych absolwentów Tomka Nowaka i Emila Goldsneidera.

Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, cały czas działała  kawiarenka.

 

Wiktoria Miechowiecka z klasy VI B  przekazała na rzecz WOŚP w imieniu szkoły podstawowej 1269 złotych zebranych wśród swoich koleżanek i kolegów. Organizatorami byli p. Weronika Gola, p. Jacek Trojanowski, p. Agnieszka Chrulska przy wsparciu dyrektora p.Krzysztofa Adamowicza.

XVII Finał Orkiestry odbywa się pod hasłem WCZESNEGO WYKRYWANIA NOWOTWORÓW U DZIECI. Jak co roku organizujemy zbiórkę pieniężną w dniu Wielkiego Finału 11 stycznia 2009 z udziałem 60 uczniów gimnazjum – wolontariuszy Sztabu WOŚP, jaki powstał przy NG 9.

W tegorocznej akcji  Fundacji WOŚP zasililiśmy konto Orkiestry kwotą 47184,75 PLN. Na powyższą sumę składają pieniądze zebrane przez naszych wolontariuszy podczas Wielkiego Finału 11 stycznia 2009 oraz środki uzyskane w związku ze szkolną imprezą na rzecz WOŚP w dniu 12 grudnia 2008. Pozdrawiamy wszystkich uczestników i sympatyków działań Orkiestry. XVII Finał za nami. Do zobaczenia już w tym roku Kolejny Finał blisko. Siema !!!

 

 


ROK SZKOLNY 2007/2008

WSPOMNIENIA

Drugi raz z rzędu w NG 9 powstał Sztab WOŚP. W tym roku działa pod hasłem pomocy dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi. Już 18 grudnia odbyła się na terenie gimnazjum zamknięta impreza, która przyniosła dochód w wysokości 1398 złotych. Wymieniona kwota została już przekazana na rzecz Orkiestry. Drugim etapem działań Sztabu była zbiórka pieniędzy na ulicach Warszawy przez naszych wolontariuszy – ponad 50 osób – w dniu Wielkiego Finału 13 stycznia 2008. Efekty przerosły nasze oczekiwania. Udało się zebrać około 45 tysięcy złotych, to jest ponad dwa razy tyle niż w ubiegłym roku. Pozdrawiamy i dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję Orkiestry – wolontariuszom, ich opiekunom, ochotnikom wspomagającym pracę naszego Sztabu. Gramy do końca Świata i jeden dzień dłużej !!!
Organizatorami byli p. Jacek Trojanowski, p. Barbara Łubkowska i p. Małgorzata Kułak-Osłowska  przy wsparciu dyrektora p.Krzysztofa Adamowicza.

 

 


ROK SZKOLNY 2006/2007 

WSPOMNIENIA

Wolontariusze- uczniowie gimnazjum wraz z opiekunami ( Rodzicami i nauczycielami) 14 stycznia równocześnie z całą Polską wyruszyli poza szkołę zbierać pieniądze na "orkiestrę". W sumie wraz ze zbiórką pieniędzy z imprezy szkolnej z 15.12.2006 i licytacji gadżetów zebraliśmy 20.972,20 zł.
Organizatorami byli p. Jacek Trojanowski i p. Barbara Łubkowska przy wsparciu dyrektora p.Krzysztofa Adamowicza.

 

 


ROK SZKOLNY 2005/2006

 

WSPOMNIENIA

15.12.2005 roku w naszym gimnazjum odbyła się zamknięta impreza na rzecz WOŚP.  Dochody z tegorocznej zbiórki przeznaczone zostaną na ratowanie dzieci poszkodowanych w wypadkach oraz na naukę pierwszej pomocy. W tym roku zagraliśmy po raz trzeci.  Motywem przewodnim były utęsknione klimaty wysp Pacyfiku. Główną atrakcją był pokaz mody, turniej rycerski oraz koncerty zespołów amatorskich. W czasie wolnym goście mogli odwiedzić kawiarenkę, sklepik oraz wziąć udział w loterii fantowej. Wszystkim, którzy tak chętnie wspomogli naszą akcję serdecznie dziękujemy! Zebraliśmy 2488,96 zł!!!
Głównym organizatorem była p. Krystyna Pytlarz przy wsparciu dyrektor p.Haliny Karneckiej.

 

 


ROK SZKOLNY 2004/2005

 

WSPOMNIENIA

W ramach XIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy16 grudnia 2004 w „PRIMUSIE” ponownie zagraliśmy WIELKI KONCERT SERC. Zebrano kwotę 3008,87 złotych (trzy tysiące osiem złotych i osiemdziesiąt siedemdziesiąt osiem groszy), którą 22 XII 2004 wpłacono na konto Fundacji Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Organizatorkami były p. Jolanta Kocznur i p.Elżbieta Dierżek przy wsparciu dyrektor p.Haliny Karneckiej.  

 

 


ROK SZKOLNY 2003/2004

 

WSPOMNIENIA

Zorganizowano koncert naszego absolwenta Marcina Maseckiego, młodego, znanego już poza krajem jazzmana oraz koncert punk-rockowy ursynowskiego zespołu extaza Bojs. Z młodzieżą spotkali się goście honorowi: kapitan Krzysztof Baranowski, sportowiec Przemysław Saleta i wokalista zespołu Sweetnoise „Glace”.Zorganizowano kawiarenkę, loterię oraz stoisko muzyczne. Imprezę przygotowało i wzięło w niej udział 114 gimnazjalistów. Przybyli zaproszeni goście: absolwenci, licealiści oraz uczniowie klas VI szkół „Primusa” i rodzice.

Zebrano ponad 3 000 zł. Wszystkie środki finansowe potrzebne na zorganizowanie i przeprowadzenie imprezy pochodziły od sponsorów. Nie poniesiono żadnych kosztów organizacyjnych .
Głównym organizatorem była p. Jolanta Kocznur przy wsparciu dyrektor p.Haliny Karneckiej.