Dzieci z oddziałów przedszkolnych 0a / 0b wyruszyły na pierwszą wycieczkę. Miejscem wyprawy było Planetarium przy Centrum Nauki Kopernik.
Pokaz gwiazdozbiorów i film pt. „Ziemia, Księżyc i Słońce” dzieci oglądały z wypiekami na buźkach. Nikt nie bał się ciemności - brawo maluchy!
Kto wie, może w którymś z nich obudził się zew eksploracji wszechświata...
















