Nasi uczniowie jako reprezentanci Mazowsza pojechali do Rawy Mazowieckiej w Mistrzostwach Polski SZS w tenisie stołowym. Bartosz Pietruszka, Szymon Małas oraz Timur Truhtanov dzielnie walczyli krzyżując rakietki z rówieśnikami z całej Polski. W pierwszej fazie turnieju spotkali się z reprezentacjami ze Śmigla (woj. wielkopolskie) i Niemodlina (woj. opolskie). W każdym pojedynku chłopcy mieli szansę na zwycięstwo, szczególnie w grach deblowych, gdzie prowadzili już 2:0 w setach. Ostatecznie, po bardzo emocjonującej walce, oba mecze zakończyły się wynikami: 3:0 (Śmigiel) oraz 3:1 (Niemodlin). Warto wspomnieć, że w ekipie drużyny ze Śmigla grał aktualny Mistrz Polski w kategorii "Żak", a w drużynie z Niemodlina zawodnik nr 7 w Polsce w kategorii "Młodzik". Nie robiło to wrażenia na naszych chłopcach, bo walczyli jak równy z równym!
 
W dalszej fazie turnieju były same zwycięstwa. Najpierw 3:0 z gospodarzami - Rawą Mazowiecką (woj. łódzkie), następnie 3:0 z Brynicą (woj. opolskie) i ostatni mecz z Łaskiem (woj. zachodniopomorskie) to również zwycięstwo 3:0. Jak to w sporcie, pozostaje lekki niedosyt, bo wejście do czołowej 16-stki było bardzo blisko, z drugiej strony sam awans na Mistrzostwa Polski był ogromnym sukcesem naszych uczniów i historycznym wydarzeniem w Primusie. 
 
Przypomnijmy, że aby wystąpić na Mistrzostwach Polski nasi chłopcy wygrali na początku roku szkolnego Mistrzostwa Ursynowa, potem w styczniu Mistrzostwa Warszawy, następnie w maju zajęli drugie miejsce (srebrny medal) podczas Mistrzostw Mazowsza - taką drogę przeszli nasi uczniowie wraz ze swoim trenerem Grzegorzem Smykiem, aby ostatecznie zająć 17. miejsce w Polsce!
 
Jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy! Dziękujemy Dzielnicy Ursynów m. St. Warszawy za wsparcie naszej drużyny!