Zapraszamy do udziału w konkursie literackim w języku angielskim - ANIMAL RHYMES. smiley Organizatorem konkursu jest Towarzystwo Edukacyjne Sokrates.

CELE KONKURSU:

 • promowanie znajomości języka angielskiego wśród uczniów szkół podstawowych;
 • rozwijanie dziecięcej kreatywności oraz umiejętności pisania w języku angielskim;
 • zachęcanie dzieci do czytania i pisania w języku angielskim.

REGULAMIN KONKURSU:

 1. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej.
 2. Udział w konkursie jest bezpłatny.
 3. Zgłoszenie do konkursu równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na opublikowanie danych osobowych laureatów, obejmujących imię i nazwisko ucznia oraz informację o numerze szkoły, do której uczęszcza.
 4. 4. Informacja o wynikach konkursu oraz lista nagrodzonych uczestników zostanie umieszczona na stronie www.tesokrates.com.pl.
 5. 5. Uczestnicy konkursu mają za zadanie napisać trzy krótkie wierszyki o wybranych przez siebie zwierzętach (od 4 do 20 wersów). Wszyscy uczestnicy otrzymają książeczkę (plik pdf – link do książeczki: https://liblink.pl/yid1wupxWw) zawierającą zbiór wierszy w języku angielskim. książeczki zostały przesłane Librusem. Prace konkursowe powinny zostać przygotowane w podobnej konwencji (ilustracje nie są wymagane, lecz można je wykonać) i dostarczone w formie dokumentu Word lub pdf, podpisanego imieniem i nazwiskiem autora z informacją, do której szkoły i klasy uczęszcza.
 6. Uczestnicy konkursu powinni wysłać wykonane przez siebie prace na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 30 kwietnia 2020r.
 7. Oceniana będzie kreatywność i poprawność językowa prac.
 8. Zwycięskie prace zostaną opublikowane po niezbędnych modyfikacjach i korektach językowych na stronie internetowej organizatora.
 9. Uczestnik Konkursu ponosi pełną odpowiedzialność za treść pracy konkursowej oraz ewentualne naruszenie praw autorskich lub innych praw osób trzecich, również po ich przekazaniu Organizatorowi Konkursu.
 10. Autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Organizatora oraz Sponsorów konkursu.