Wymiana z Hiszpanią

W terminie 08-14 kwietnia 2018 r. gościliśmy w naszej szkole 17 uczniów i 2 nauczycieli z Hiszpanii z Walencji. Przez cały tydzień uczestniczyliśmy w licznych warsztatach, zajęciach oraz wycieczkach. Mieliśmy okazję rozmawiać w języku hiszpańskim w szkole oraz w domu. To był tydzień wielu pozytywnych wrażeń. Nawiązaliśmy nowe przyjaźnie oraz wymieniliśmy się doświadczeniami. Oto krótkie nagranie z naszej wspólnej zabawy.

Czytaj więcej... >WYMIANA ZE SZKOŁĄ Z WALENCJI

W dniach 27.11-02.12. piętnastu uczniów z naszych szkół uczestniczyło w wymianie ze szkołą w Walencji. Hiszpańscy uczniowie przygotowali nam moc atrakcji: ciekawe warsztaty, wycieczki krajoznawcze, pyszną paellę.

Czytaj więcej... >WALENCJA 2017

W dniach 31.01-05.02.2017 szesnastu uczniów z naszych szkół NSP i GIMNAZJUM uczestniczyło w wymianie ze szkołą z Walencji.

Po raz kolejny nasi uczniowie odwiedzili południe Hiszpanii. W czasie pobytu mieli okazję poznać zwyczaje rodzin hiszpańskich, uczestniczyć w ciekawych warsztatach oraz zwiedzić historyczne miejsca regionu.

Czytaj więcej... >WYMIANA ZE SZKOŁĄ Z HISZPANII

W dniach 26.09-01.10. gościliśmy w naszej szkole 16 uczniów i 2 nauczycielki ze szkoły z Hiszpanii. Przez cały pobyt uczniowie naszych szkół NSP i Gimnazjum przyjmujący kolegów i koleżanki w swoich domach towarzyszyli swoim gościom w różnych zajęciach kulturalno-edukacyjnych. Przez te kilka dni młodzież z Hiszpanii mogła poznać nasz kraj i zwyczaje. Dziękujemy za wspólne chwile i zabawę. Czekamy na kolejne spotkanie w Walencji, by na co dzień móc odkrywać Hiszpanię i język hiszpański!