Spis treści

18.10.2019 r. po raz pierwszy zorganizowaliśmy konferencję edukacyjną dotyczącą przedsiębiorczości dla uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów.

Odwiedziło nas aż 180 osób! Bardzo dziękujemy Wam za poświęcony czas i zainteresowanie przedsiębiorczością! smiley

Uczestnicy mieli możliwość wysłuchania 4 wykładów dotyczących m.in. podstawowych błędów w prowadzeniu biznesu, pierwszych kroków w zakładaniu firm, różnic pomiędzy działalnością gospodarczą a spółkami. Naszymi prelegentami byli: Ryszard Smoter, Dorota Grzelińska, Wojciech Sadowski i Marek Zwoliński. Dziękujemy za inspirujące spotkanie! 

Dziękujemy również Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Mazowieckiego za współfinansowanie zadania i ogromne zaufanie oraz HaloUrsynów i Radio Kampus za wsparcie w promocji!

Dziękujemy również wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji wydarzenia i do zobaczenia za rok! smiley

 

>>> GALERIA <<< 


 

 

 

 


Program:
 
10:00 - Rozpoczęcie 
10:15 - Ryszard Smoter "Jak założyłem największą szkołę jazdy w Warszawie?"
11:15 - Dorota Grzelińska "Podstawowe błędy w prowadzeniu firmy. Jak ich uniknąć?"
12:15 - Przerwa - poczęstunek
13:00 - Wojciech Sadowski "Jak skończyłem Primusa i założyłem duży Start-up?"
14:00 - Marek Zwoliński "Jak kupiłem firmę, w której pracowałem?"

 


Wojtek Sadowski jest Prezesem Zarządu oraz współzałożycielem zapakuj.to (Packhelp).
 
Packhelp to innowacyjny marketplace sprzedający opakowania z personalizowanym nadrukiem. Startup pozyskał ponad 14 milionów dolarów od inwestorów z całego świata. Firma działa od 3 lat i obsługuje ponad 17 000 klientów z całej Europy. 
 
Wojtek ukończył gimnazjum Fundacji PRIMUS! heart

 

 


Marek Zwoliński to bardzo kreatywny przedsiębiorca inwestujący w nowe technologie. Jego kariera rozpoczęła się 19 lat temu, a dziś jego spółka 4REAL zajmuje się szeroko pojętym marketingiem internetowym.
 
O swoich początkach, wzlotach i upadkach oraz o zagadnieniach związanych z prowadzeniem spółki nasz ekspert opowie już 18.10.2019 r. w Fundacja Primus.
 

Ryszard Smoter - przedsiębiorca, od 14 roku życia prowadzący z sukcesem swoje firmy. Zrekrutował do nich łącznie około 2000 osób.Zarządza obecnie największą warszawską Szkołą Jazdy IMOLA oraz spółką wynajmującą samochody zastępcze. W firmie na pierwszym miejscu stawia jakość oraz marketing. 
 
Jeśli kojarzycie zielone samochody IMOLA jeżdżące po stolicy i chcecie dowiedzieć się jak Ryszard stworzył tak rozpoznawalną szkołę nauki jazdy to zapraszamy Was 18 października do Primusa!
 

 


Dorota Grzelińska –współzałożyciel ILC, praktyk biznesu z wieloletnim doświadczeniem, posiadająca szeroką wiedzę z zakresu rozwoju osobistego i działań szkoleniowo-rozwojowych. Na co dzień współpracuje głównie z prawnikami, zwiększając przychody kancelarii.