20 marca odbył się w naszym liceum II Międzyszkolny Konkurs Tańca „Dance ma sens”. Wydarzenie pełne pozytywnych emocji, prezentujące taneczne talenty uczniów ursynowskich szkół. W tym dniu widownia obejrzała 19 wspaniałych choreografii w różnych stylach tanecznych. W komisji sędziowskiej zasiedli profesjonalni tancerze i instruktorzy. 

O oprawę imprezy zadbali nasi wspaniali licealiści Bartek Wójtowicz i Darek Andrzejuk.

Największe sukcesy naszych uczniów to III miejsce Oli Wypychowicz w kategorii hip hop- solo, III miejsce Julii Podsiadło w kategorii- inne formy taneczne- latino oraz I miejsce- grupy uczennic z klasy 3a ze wsparciem Mai Koprowicz z klasy 2- w kategorii hip-hop grupy.

Gratuluję występów uczniom ze Szkoły Podstawowej 112 Przymierza Rodzin, Szkoły Podstawowej 303 z oddziałami gimnazjalnymi oraz z CLVIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ks.I. Czartoryskiej.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za stworzenie profesjonalnego widowiska i wspaniałą rywalizację.

Już teraz zapraszam za rok!

Z tanecznym pozdrowieniem
Agnieszka Zubrycka