Wszystko co trzeba wiedzieć o rozwoju psychoseksualnym własnego dziecka - sesja pytań i odpowiedzi - 15 lutego 2018 r., godz. 18.00

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie FORMULARZA REJESTRACYJNEGO

 

Tym razem proponujemy Państwu sesję pytań i odpowiedzi eksperta. Prosimy o przygotowanie pytań na spotkanie lub przesłanie ich najpóźniej do 5 lutego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Spotkanie poprowadzi Wiesław Sokoluk – SEKSUOLOG I PSYCHOTERAPEUTA, autor wielu książek i artykułów skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Wiesław Sokoluk od 30 lat zajmuje się seksuologią kliniczną i rozwojową, prowadząc w tych obszarach praktykę psychoterapeutyczną oraz działalność edukacyjną i szkoleniową. Przez wiele lat współpracował z Programem Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP), Funduszem Ludnościowym Narodów Zjednoczonych (UNFPA), Krajowym Centrum ds. AIDS przy realizacji programów dotyczących zdrowia seksualnego. Jest wieloletnim członkiem i superwizorem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

 

Loża Ekspertów Primusa to cykl spotkań dla Rodziców, którego celem jest wsparcie w wychowaniu i świadomym rodzicielstwie.