Zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026!
Maturzyści, to Wasz czas – dziękujemy za Waszą determinację, pasję i niezłomne dążenie do marzeń.
W piątek świętowaliśmy Wasze sukcesy i odwagę. Wspominaliśmy te wszystkie lata, które spędziliście w Primusie. Nie zabrakło przemówienia Pana Dyrektora i mowy Pani Prezes Fundacji Primus, a także licznych podziękowań.
Należą się one przede wszystkim wyjątkowym nauczycielom, którzy przygotowali Was do wejścia w dorosłość oraz rodzicom, którzy wspierali Was na każdym kroku. Wiemy, że czekają na Was nowe możliwości, wyzwania i wielkie zwycięstwa.
Do zobaczenia na maturach - powodzenia!
KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ














