Zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026! 

Maturzyści, to Wasz czas – dziękujemy za Waszą determinację, pasję i niezłomne dążenie do marzeń. 

W piątek świętowaliśmy Wasze sukcesy i odwagę. Wspominaliśmy te wszystkie lata, które spędziliście w Primusie. Nie zabrakło przemówienia Pana Dyrektora i mowy Pani Prezes Fundacji Primus, a także licznych podziękowań. 

Należą się one przede wszystkim wyjątkowym nauczycielom, którzy przygotowali Was do wejścia w dorosłość oraz rodzicom, którzy wspierali Was na każdym kroku. Wiemy, że czekają na Was nowe możliwości, wyzwania i wielkie zwycięstwa.

Do zobaczenia na maturach - powodzenia!

KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ