Jubileuszowa edycja X już Międzyszkolnego Konkursu Tańca Dance Ma Sens za nami! To wyjątkowo głośny, energetyczny i kolorowy dzień w Primusie.
Na parkiecie w naszej auli spotkało się 40 szkół- i to jest nasz rekord.
15 kategorii tanecznych i wiekowych. 140 występów wspaniałych tancerzy.
Nasi reprezentanci także stanęli na stopniach podium:
Karolina M. z 8c, Kaja K. z 6c, Maria Ł. z 6b, a także trzy licealistki
Julia G. z 2a, Hanna R. z 4 b oraz Maja K. z 1a. Gratulujemy.
Powspominajmy! Wspaniałe zdjęcia autorstwa PixelKidz.















