Z dumą ogłaszamy, że nasz nowy Pawilon psychologiczno-pedagogiczny rozpoczął oficjalnie swoją działalność. To wielkie wydarzenie dla całej społeczności szkolnej, a przede wszystkim dla naszych specjalistów, którzy na co dzień wspierają uczniów i inspirują ich do rozwoju. Serdecznie dziękujemy naszemu wyjątkowemu wykonawcy – SPS Construction SP. Z O.O. – za profesjonalizm i niezawodność na każdym etapie projektu. 

Dzięki Wam powstało miejsce, które łączy nowoczesne standardy budowlane z misją wspierania zdrowia psychicznego. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że wykonawcą pawilonu został rodzic naszych uczniów - Pan Grzegorz Głasek! To piękny przykład tego, czym kierujemy się w Primusie - partnerstwa z rodzicami. W czasie tego otwarcia odbyły się świetne warsztaty sensoryczne!