Prezes Zarządu Agnieszka Rychlicka zaprasza społeczność Primusa do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie integracyjnym! Stworzymy film, który nie tylko będzie promował nasze szkoły, ale także będzie owocem naszej wspólnej pracy i kreatywności. To okazja, abyśmy mogli razem zaprezentować nasze szkoły z najlepszej strony, pokazując atmosferę oraz możliwości, jakie oferują uczennicom i uczniom. Przez tworzenie filmu będziemy mieli okazję lepiej się poznać, współpracować i działać jako zgrany zespół.

Szczególnie zapraszamy osoby z umiejętnościami/predyspozycjami związanymi z: reżyserią, nagrywaniem, udźwiękowieniem, pisaniem scenariusza, montowaniem, oświetleniem oraz chętni i chętne do występowania przed kamerą.

Poniżej wspominamy nasz dawny film promocyjny. Razem przygotujmy jeszcze lepszą produkcję! Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu do 26 maja pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..