Z dumą i radością informujemy, że pod koniec października otrzymaliśmy informację o stypendiach, przyznanych naszym licealistom. heart

Dwie uczennice naszego liceum uzyskały stypendium Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2020/2021. smiley

Wiktoria Nowak z obecnej klasy 3D uzyskała najwyższą średnią ocen końcoworocznych (5,73) spośród uczniów oddziałów naszego liceum 3-letniego, a Helena Łapińska z obecnej klasy 2A uzyskała najwyższą średnią ocen końcoworocznych (5,53) spośród uczniów oddziałów naszego liceum 4-letniego. Obie stypendystki otrzymały worowe oceny z zachowania, reprezentują szkołę w zawodach wiedzy, aktywnie uczestniczą w życiu szkoły.

Daniel Kość z obecnej klasy 3A uzyskał stypendium Prezydenta m.st. Warszawy Sapere Auso za szczególne zaangażowanie społeczne. Od ponad 3 lat jest radnym Młodzieżowej Rady dzielnicy Wilanów, od pół roku jej Przewodniczącym. Jest także posłem do Parlamentu Młodych RP, członkiem pozarządowej organizacji Ogólnopolska Federacja Młodych, a także uczestnikiem miejskiego programu szkoleniowego „Warszawska Akademia Młodych Liderów”. W roku szkolnym 2020/2021 uzyskał średnią ocen 5,0  i wzorowe zachowanie.

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i uczniowie Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego im. Roberta Schumana Fundacji Primus serdecznie gratulują stypendystom.

Jesteśmy z Was dumni! heart