Szanowni Rodzice, Drodzy Licealiści,

zbliża się koniec roku szkolnego 2019/2020. Niezaplanowanym wyzwaniem i doświadczeniem tego roku okazała się konieczność wdrożenia zdanej edukacji, wymuszonej epidemią koronawirusa. Zrobiliśmy, co w naszej mocy, by zapewnić w naszym liceum ciągłość nauki już od 12 marca br, oraz by uczniowie mogli uzyskać końcoworoczne oceny.

W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie odbędą się tradycyjne uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego. Chcemy jednak zaproponować możliwość spotkania klasy z wychowawcą i odebrania świadectw i nagród za miniony rok szkolny, oczywiście stosując się do wytycznych GIS i MEN. Plan takich spotkań uwzględnia 2 warianty, których realizacja jest uzależniona od stanu pogody: spotkanie poza budynkiem szkolnym (boisko) lub wewnątrz (sala ruchowa na parterze NSP lub aula w NLO):

CZWARTEK 25.06. o 16.00: kl. 2A - boisko NLO/aula , kl. 2B - boisko NSP/sala ruchowa;

PIĄTEK 26.06. o 15.00: kl. 1A - boisko NSP/sala ruchowa, kl. 1F - boisko NLO/aula;

                         o 16.00: kl. 1B - boisko NSP/sala ruchowa, kl.1E - boisko NLO/aula;

                         o 17.00: kl. 1C - boisko NSP/sala ruchowa, kl.1D - boisko NLO/aula

W przypadku niesprzyjającej pogody uczniowie wejdą do szkoły wejściem od strony NLO (klatka schodowa przy windzie).

UWAGA – wszystkich obowiązują procedury bezpieczeństwa:

  • w miarę możliwości prosimy zachowanie 1,5 m odległości od drugiej osoby
  • wszyscy uczniowie mają obowiązkowo maseczki i rękawiczki ochronne
  • wszystkich obowiązuje dezynfekcja rąk za pomocą środka do dezynfekcji dostępnego przy wejściu i przed aulą/salą ruchową 

Nieodebrane w zaproponowanym powyżej terminie świadectwa będzie można odbierać od poniedziałku 29 czerwca 2020 roku w sekretariacie szkoły, po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową.

Wszystkim uczniom życzymy spokojnego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku oraz spotkania po wakacjach w trybie stacjonarnej edukacji!

Wszystkim rodzicom naszych uczniów dziękujemy za życzliwość i wsparcie naszych działań w stacjonarnej i w zdalnej edukacji oraz życzymy spokojnych i zdrowych urlopów!