Znaleźliśmy się w sytuacji, w której Dzień Otwarty nie jest możliwy do zrealizowania. Dlatego przygotowaliśmy nagrania z cyklu "Drzwi Otwarte Primusa", w których nauczyciele i uczniowie opowiedzą i pokażą Państwu, jak wygląda życie w naszych murach. smiley

W dalszym ciągu istnieje możliwość dopisania się do listy rezerwowej kandydatów do liceum na rok szkolny 2020/2021. W razie pytań zachęcamy do sprawdzenia naszej zakładki dotyczącej rekrutacji lub kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Rejestracja kandydatów do liceum -> kliknij tu

 

infrastrukturze i bogatym zapleczu naszego liceum opowiada Pani Katarzyna Stojek - nauczycielka chemii.

 

tutoringu opowiada Pani Barbara Łubkowska - nauczycielka języka polskiego.

 

Zobacz naszą szkołę!

 

 

Uczniowie opowiadają o liceum! smiley

 

 

Zaplecze sportowe w naszej szkole! smiley

 

 

 

Pracownie przedmiotowe i nie tylko... smiley