Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że trwające od listopada zmagania z różnorodnymi etapami ogólnopolskiej Olimpiady zakończyły się spektakularnym sukcesem naszych uczniów! smiley heartyes

Laureatami zostali: Anna Kondrat, Anna Wyrzykowska, Maciej Chrzanowski, Natalia Kanabus, Karolina Tłuchowska, Martyna Bartkiewicz, Kacper Wiśniewski, Hanna Dziedzic, Julia Jodła, Joanna Kryda, Jagoda Piątek, Paulina Jakubiec, Milena Rokita, Mikołaj Drabik, Jakub Falęcik, Maja Koprowicz, Oliwier Augustynowicz. Tytuł Finalisty otrzymał Tomasz Olszewski. Warto wspomnieć, że część laureatów to wychowankowie naszej szkoły podstawowej.

Wymienieni uczniowie otrzymują szereg uprawnień - ocenę celującą z języka angielskiego, zwolnienie z egzaminu gimnazjalnego w części język angielski oraz wstęp do wybranej szkoły ponadgimnazjalnej.

Uczniów do konkursu przygotowały p.Monika Sepołowicz i p.Ewelina Nowak.

Ogromne gratulacje dla Uczniów i ich Nauczycieli!