Wszyscy mamy jakieś pasje. W naszej szkole kilku uczniów zajmuje się bardzo popularną ostatnio formą aktywności ruchowej, jaką jest taniec. Wśród tych uczniów są m.in. Aleksandra Wypychowicz, Paulina Pajnowska z klas 2 oraz Łucja Rakowska z klasy 3. Dziewczyny tańczą hip-hop w szkole tańca niedaleko naszej szkoły. Wszystkie odnoszą sukcesy na skalę światową.

„W LDC jesteśmy członkiniami formacji (czyli 21 osób) i mini formacji (7 osób). Oprócz tego tańczymy solo i duety. Mamy treningi około 3 razy w tygodniu, co przynosi spore rezultaty. Na ostatnich Mistrzostwach Europy WADF, nasza mini formacja zajęła drugie miejsce. Loocasteam to zżyta społeczność, którą traktujemy jak własną rodzinę. Trenujemy, bo chcemy odnosić sukcesy i stawać się coraz lepsze w tym co kochamy. Oczywiście wpływa to również dobrze na naszą kondycję, sprawność fizyczną i sylwetkę, pomimo nielicznych kontuzji.”

Trzymamy kciuki za dalszy rozwój pasji i życzymy samych sukcesów! Przed dziewczynami jeszcze w tym roku 4 ważne turniej krajowe i międzynarodowe.