GRONO PEDAGOGICZNE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

 

 

 

 


 

 

       Krzysztof Adamowicz       Małgorzata Kułak-Osłowska

          dyrektor                                 v-ce dyrektor

 

Rewelacyjne wyniki egzaminu gimnazjalnego

Gratulujemy Trzecioklasistom  świetnych wyników z egzaminu gimnazjalnego (zobacz zestawienie).

Nasi uczniowie uzyskali znacznie wyższe średnie wyniki z egzaminu, niż średnie wyniki szkół na Ursynowie i na Mazowszu!

 

Barbara Łubkowska

język polski

 

Monika

Sepołowicz

język angielski

 

 

Ewelina Nowak

język angielski

 

 

Robert Meredith

native-język angielski

historia USA

 

 

 

Jacek Trojanowski

historia, WOS

 

Anna Kilińska

język polski

 

 

Elżbieta Paradowska-Dzierżek

geografia

 

Jayne

Freeman-Zolotenky

NS angielski

literatura anglojęzyczna

 

Anna Drzażdżewska

wychowanie do życia w rodzinie

 

 

Anna Zbytniewska

język francuski

 

Joanna Szwedzińska

język angielski

 

 

Magdalena Szczygieł

fizyka

 

 

Tomasz Mokrzycki

biologia

 

 

Katarzyna Lewandowska

język francuski

 

 

Katarzyna
Stojek
 
chemia
 

Barbara Szpakowska

etyka/filozofia

 

 

Edyta Woźniak

język niemiecki

 

 

Agata Świętochowska

język niemiecki

 

Jakub Szmyt

matematyka

 

 

Marek Mikielewicz

wychowanie fizyczne

 

Adam Krupa

informatyka

 

 

Mariusz Nazimek

 

native-język angielski

 

Justyna Opalińska

język angielski

wiedza o krajach anglojęzycznych

 

Justyna Filipiuk

psycholog

 

 

Monika

Górniak-Ciosek

pedagog szkolny

 

 

Maria Wieczorkiewicz

język hiszpański

Antonio Jimenez Saavedra

język hiszpański

 

Grzegorz Smyk

wychowanie fizyczne

 

 

O mnie...

Katarzyna Taraszewska

biblioteka

 

Iwona Gralewska

wychowanie fizyczne

 

 

 

 

  • Sylwia Grzybowska - język polski

  • Anna Wyrzykowska - język hiszpański

  • Marcin Węgrzyn - biologia

  • Rafał Filipski - wiedza o kulturze

  • Katarzyna Szewczyk - podstawy przedsiębiorczości

  • Anna Bartosik - język niemiecki

  • Patrycja Symeczko - język niemiecki

  • x. Piotr Machnik - religia

  • Witold Ptak - przyroda

  • Paweł Popławski - edukacja dla bezpieczeństwa

  • Agnieszka Zubrycka - wychowanie fizyczne