Szanowny Czytelniku! W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. W tym też celu na stronie przetwarzene są Twoje dane. Informacje o tym, jak korzystasz ze strony są udostępniane Google. Aby móc dalej korzystać ze strony, musisz wyrazić zgodę na korzystanie z plików cookie oraz gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do spersonalizowanych reklam, co obejmuje tagi remarketingowe i tagi konwersji. Poprzez kliknięcie "Akceptuję" zgadzasz się na wykorzystanie swoich danych osobowych w opisany powyżej i poniżej sposób, dając temu blogowi szansę rozwoju i wspierając go. Zgodę tę możesz cofnąć w opisany poniżej sposób. Jeżeli nie zgadzasz się na to, opuść stronę. Obecne zmiany nie zwiększają w żaden sposób uprawnień podmiotów do wykorzystania Twoich danych w porównaniu z dotychczasowymi przepisami. Dane wykorzystywane są w celu tworzenia jeszcze lepszej i dopasowanej do Twoich upodobań zawartości tej witryny. Dzieje się tak poprzez Google Analitics. Twoje dane są bezpieczne, a wszystkie zainteresowane strony dbają o to oraz Twoją prywatność. Niezależnym administratorami danych osobowych w usługach Analitics są Google i jego klienci. O tym, jak Google używa danych z witryn można przeczytać w polityce prywatności. Więcej informacji .

Akceptuję

 

 
Szkoła podstawowa
nr 47
im. Roberta Schumana Zobacz
 
                                         
 
Liceum Ogólnokształcące
im. Roberta Schumana  
 
Zobacz
 
 
Języki w Primusie
 
 
 
Zobacz
 

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej „Rodacy Bohaterom”, która odbędzie się w naszej szkole w dniach 24-31 października. Celem zbiórki jest zebranie żywności oraz artykułów gospodarstwa domowego dla tych, którzy najbardziej ich potrzebują. Można przekazywać:

 • olej
 • cukier
 • ryż
 • kaszę
 • makaron
 • konserwy mięsne i rybne
 • warzywa w puszce
 • owoce w puszce
 • herbatę i kawę
 • kakao, słodycze, w tym czekoladę
 • mydło w płynie, szampon do włosów, płyny i żele do mycia
 • proszek do prania, płyny do naczyń, płyny dezynfekcyjne do łazienki, gąbki, ściereczki
 • kartki świąteczne z życzeniami (koniecznie!)

Akcja ma na celu wsparcie Polaków, którzy są w bardzo trudnej sytuacji i mieszkają poza granicami Polski (Białoruś, Litwa, Łotwa, Ukraina). Dziękujemy za każdą pomoc! Zbiórkę w naszej szkole organizuje Katarzyna Taraszewska.

 

 

>>><<<