Grudzień to szczególny czas w roku. Za sprawą Św. Mikołaja i Świąt Bożego Narodzenia bardziej niż zazwyczaj widzimy drugiego człowieka. heart

To właśnie w tym miesiącu chętniej wspieramy i organizujemy akcje charytatywne mające na celu pomaganie innym. A pomoc może być różna i nie zawsze polega na przekazaniu pieniędzy czy rzeczy materialnych, czasem wystarczą słowa. Właśnie w takiej akcji wzięli udział uczniowie klasy 2b wraz z wychowawcą. Na prośbę Mamy Zosi Nowak stworzyli własnoręcznie kartki świąteczne dla Seniorów. Wszystkie piękne i wyjątkowe, bo ozdabiane z sercem. smileyZ pewnością sprawią przyjemność Osobom, które je otrzymają. Zwłaszcza, że każda z nich zawiera życzenia, które uczniowie sami zredagowali i zapisali z przesłaniem do konkretnej, samotnej osoby. 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klasy 2b wraz  z wychowawczynią   p. Agnieszką życzą wszystkim Seniorom, społeczności uczniowskiej, Nauczycielom, pracownikom szkoły, Rodzicom i sympatykom Fundacji by ciepłych, płynących z serca słów nie zabrakło w grudniowe dni, a Nowy 2022 Rok wypełnił się nimi po brzegi.

Wesołych Świąt!