W ostatnim czasie w naszej szkole, braliśmy udział w Europejskim Tygodniu Kodowania.  To europejska inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczniów.

Byliśmy organizatorami ponad kilkunastu zajęć z programowania odbywającymi się w naszej szkole na lekcjach informatyki w NSP: w klasach 0, 2-3 i 4-6. 💪Uczniowie klas 0, kodowali układając kubeczkowe sudoku i kubeczkowe wieże, klasy 2 i 3 programowały w wirtualnym środowisku Scratch, a klasy 4-6 stawiały swoje pierwsze kroki i programowały w zaawansowanym języku programowania jakim jest Python.🥰

Oprócz tego na bieżąco w klasach 4-6 uczymy się programować w Python – także na kołach zainteresowań.  💪🥰

Uczniowie bardzo się zainteresowali i zaangażowali, a zajęcia przyniosły uczniom wiele satysfakcji i radości.  😃😍

>>> GALERIA <<<