Szanowny Czytelniku! W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. W tym też celu na stronie przetwarzene są Twoje dane. Informacje o tym, jak korzystasz ze strony są udostępniane Google. Aby móc dalej korzystać ze strony, musisz wyrazić zgodę na korzystanie z plików cookie oraz gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do spersonalizowanych reklam, co obejmuje tagi remarketingowe i tagi konwersji. Poprzez kliknięcie "Akceptuję" zgadzasz się na wykorzystanie swoich danych osobowych w opisany powyżej i poniżej sposób, dając temu blogowi szansę rozwoju i wspierając go. Zgodę tę możesz cofnąć w opisany poniżej sposób. Jeżeli nie zgadzasz się na to, opuść stronę. Obecne zmiany nie zwiększają w żaden sposób uprawnień podmiotów do wykorzystania Twoich danych w porównaniu z dotychczasowymi przepisami. Dane wykorzystywane są w celu tworzenia jeszcze lepszej i dopasowanej do Twoich upodobań zawartości tej witryny. Dzieje się tak poprzez Google Analitics. Twoje dane są bezpieczne, a wszystkie zainteresowane strony dbają o to oraz Twoją prywatność. Niezależnym administratorami danych osobowych w usługach Analitics są Google i jego klienci. O tym, jak Google używa danych z witryn można przeczytać w polityce prywatności. Więcej informacji .

Akceptuję

 

 
Szkoła podstawowa
nr 47
im. Roberta Schumana Zobacz
 
                                         
 
Liceum Ogólnokształcące
im. Roberta Schumana  
 
Zobacz
 
 
Języki w Primusie
 
 
 
Zobacz
 

W ostatnim czasie w naszej szkole, braliśmy udział w Europejskim Tygodniu Kodowania.  To europejska inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczniów.

Byliśmy organizatorami ponad kilkunastu zajęć z programowania odbywającymi się w naszej szkole na lekcjach informatyki w NSP: w klasach 0, 2-3 i 4-6. 💪Uczniowie klas 0, kodowali układając kubeczkowe sudoku i kubeczkowe wieże, klasy 2 i 3 programowały w wirtualnym środowisku Scratch, a klasy 4-6 stawiały swoje pierwsze kroki i programowały w zaawansowanym języku programowania jakim jest Python.🥰

Oprócz tego na bieżąco w klasach 4-6 uczymy się programować w Python – także na kołach zainteresowań.  💪🥰

Uczniowie bardzo się zainteresowali i zaangażowali, a zajęcia przyniosły uczniom wiele satysfakcji i radości.  😃😍

>>> GALERIA <<<

 

 

 

>>><<<