W lutym uczniowie klas 1-3 wzięli udział w konkursie ZUCH organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej. W naszej szkole mamy aż 31 laureatów! smiley

Gratulujemy wszystkim uczestnikom! yes

 

 

KLASY 1

Dyplom laureata:

  • Rudnik Jakub 1B (2 miejsce)
  • Jarząbek Leon 1B (4 miejsce)
  • Chachulska Maria 1A (5 miejsce)
  • Pliszka Miłosz 1A (5 miejsce)
  • Smyk Robert 1B (6 miejsce)
  • Więckowski Brunon 1B (7 miejsce)
  • Błogowska Maja 1B (8 miejsce)
  • Kaźmierczyk Matylda 1B (8 miejsce)
  • Rasińska Anna 1A (8 miejsce)
  • Pietrasik Stanisław 1B (9 miejsce)
  • Borkowska Nina 1A (10 miejsce)
  • Trzewik Julia 1B (10 miejsce)
  • Czerwińska-Wiśniewska Agata 1A (11 miejsce)
  • Winiecka Zofia 1A (11 miejsce)
  • Matuszewska Marta 1B (12 miejsce)
  • Czernaj Aleksandra 1A (12 miejsce)
  • Hołub Hugo 1B (13 miejsce)
  • Roszczyk Zofia 1B(13 miejsce)

 

Dyplom uznania:

  • Grabowiec Grzegorz 1A
  • Królikowski Aleksander 1A
  • Twomey Zachary 1B
  • Południkiewicz Matylda 1B
  • Linke-Kowalczyk Aurelia 1A
  • Barańska Maja 1A

 

KLASY 2

Dyplom laureata:

  • Grau-Stachurski Victor 2C (3 miejsce)
  • Kaczmarek Sylwia 2A (7 miejsce)
  • Małachowska Karolina 2C (11 miejsce)
  • Czajka Sebastian 2B (13 miejsce)
  • Wiliński Stanisław 2A (14 miejsce)
  • Pojawa Helena 2C (15 miejsce)
  • Litwin Jan 2A (15 miejsce)

 

Dyplom uznania:

  • Wojciechowski Filip 2A
  • Wyrwicz Maria 2B
  • Gruszewski Ignacy 2C
  • Siekierzyńska Hanna 2C
  • Pietruszka Bartosz 2B
  • Smok Mateusz 2B
  • Sikora Amaranta 2A
  • Dawidowicz Urszula 2A
  • Szpaderska Natalia 2C
  • Czerniak Maria 2C
  • Fryzel Julia 2A
  • Narloch Micha 2A
  • Chmura Cezary 2B
  • Gajkowska Zofia 2C
  • Dragan Mateusz 2C
  • Mottl Hanna 2A
  • Żak Julian 2B
  • Bałos Aleksander 2A
  • Marcinkowska Helena 2B
  • Niemirska Pola 2B
  • Głasek Adam 2A
  • Żak Filip 2C
  • Wendorff-Ostergaard Alexander 2A
  • Wrońska Pola 2C
  • Tuczyńska Zuzanna 2B
  • Szuchta Barbara 2B

 

KLASY 3

Dyplom laureata:

  • Basa Mateusz 3D (4 miejsce)
  • Naumienko Marta 3D (5 miejsce)
  • Żółtkowska Laura 3C (8 miejsce)
  • Mielcarek Zuzanna 3B (12 miejsce)
  • Szymańska Karolina 3D (12 miejsce)
  • Tegedor-Orłowska Anna 3B (15 miejsce)

Dyplom uznania:

  • Bujnowska Marianna 3C
  • Fiedorowicz Adam 3C
  • Golec Michał 3D
  • Kołakowska Patrycja 3D
  • Groszyk Julia 3B
  • Kazimierska Wiktoria 3B
  • Urzędowski Paweł 3B
  • Jurewicz Emilia 3D
  • Naumiuk Nestor 3C
  • Cegieła Aleksandra 3B
  • Mirkowski Marcel 3B
  • Matuszewski Mateusz 3B
  • Grzybczak Jan 3C
  • Trzmielewska Alicja 3A
  • Wayda-Zalewski Maksymilian 3C
  • Konieczna Malwina 3B
  • Wojciechowska Julia 3B
  • Kubicka Aleksandra 3C
  • Węgrzynek Pola 3C
  • Białobrzeski Mikołaj 3C
  • Jezuitek Hubert 3A
  • Patkowski Aleksander 3B
  • Bednarczyk Antoni 3C
  • Mroczek Hanna 3C
  • Anurina Aleksandra 3C
  • Obiedzińska Aleksandra 3D
  • Skład Liwia 3D
  • Motławska Zofia 3D
  • Łukaszewski Adam 3B
  • Kulesza Aleksandra 3C
  • Rzeszuto Adam 3B
  • Odrowąż-Sypniewska Maria 3A

 

Wszystkim biorącym udział serdecznie gratulujemy!  heart