NSP i NLO Fundacji Primus wezmą udział w akcji  „Szkoła do hymnu” i odśpiewają 4 zwrotki hymnu narodowego w piątek, 08.11.2019 r. o symbolicznej godz. 11:11. Zobaczcie jak wyglądają dodatkowe plany na ten dzień poszczególnych klas. smiley

  • Obchody święta niepodległości w klasach 4-6


Z okazji szkolnych obchodów święta niepodległości 8 listopada (piątek) na TRZECIEJ GODZINIE LEKCYJNEJ, odbędzie się w auli apel przygotowany przez aktorów z klasy 8b.

Po apelu na CZWARTEJ GODZINIE LEKCYJNEJ schodzimy wszyscy do sali gimnastycznej, aby o godzinie 11:11 odśpiewać hymn państwowy. Następnie klasy rozchodzą się do swoich sal, aby pod opieką nauczycieli przygotować projekt biało- czerwonej flagi. Projekt nosi nazwę "Choć tak różni wszyscy jesteśmy biało- czerwoni" i będzie polegać na tym, że uczniowie klas 4-6 będą wyklejać biało- czerwoną flagę Polski przyniesionymi przez siebie czerwonymi i białymi rzeczami. To może być wszystko! Od guzików, koralików, klocków po skarpetki. Przyklejamy wszystko co da się przykleić w kolorze białym i czerwonym. Im ciekawsze, oryginalniejsze projekty tym lepiej.
Prace zostaną następnie wyeksponowane na terenie szkoły.
 

  • Obchody święta niepodległości dla klas 7-8

 

W tym roku szkolnym w ramach obchodów święta niepodległości w piątek 8 listopada klasy 7-8 będą uczestniczyły w grze terenowej na Powązkach. Będzie to ważna lekcja historii i wspaniała okazja aby, w atmosferze zadumy święta Wszystkich Świętych, oddać cześć wielkim Polakom. 

Klasy siódme wychodzą po pierwszej godzinie lekcyjnej ok. 9:00 i wracają do szkoły ok. 12:50 na szóstą godzinę lekcyjną.

Klasy ósme (z wyjątkiem klasy 8b, która przygotowuje oprawę artystyczną święta niepodległości i pojedzie na grę terenową w innym terminie) wychodzą po drugiej godzinie lekcyjnej ok. 10:00 i wracają do szkoły ok. 13:30 na siódmą godzinę lekcyjną.