Zbiórki gromady odbywają się w każdy piątek w godzinach 1700-1830 w bibliotece na pierwszym piętrze. Podczas zbiórek dziewczynki uczą się przez zabawę, rozwiązują szyfry, zacieśniają więzy między sobą, a na wyjazdach takich, jak biwaki, zimowiska czy kolonie stają się bardziej samodzielne i otwarte na to, co je otacza.


277 Ursynowska Gromada Zuchenek działa w szkole Primus od marca 2012 roku i jest prowadzona przez druhnę przewodniczkę Natalię Karaszewską wędrowniczkę. Należy do Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. W gromadzie jest około 15 dziewczynek z klas 1-4. Zbiórki odbywają się w każdy piątek w godzinach  1700-1830. Podczas tych spotkań pomagamy różnym postaciom, uczymy się szyfrów czy historii Polski, wykonujemy prace plastyczne, szukamy rozwiązań zagadek i czasem mamy gry terenowe. W ciągu roku organizujemy biwaki, wycieczki jednodniowe oraz zimowiska i kolonie letnie, na których dzieci uczą się samodzielności i kreatywności. 

 

Serdecznie zapraszamy na zbiórki. .

Pytania prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.