Zapraszamy dzieci w wieku 5/6-9/10 lat do udziału w półkoloniach "Lato z Primusem".

Ciekawy program, urozmaicone zajęcia, angielski w grach i zabawach, wycieczki, projekty plastyczni i twórcze działania a oprócz tego dużo, dużo dobrej zabawy!

Serdecznie zapraszamy!

 

                                                                                

 

LATO Z PRIMUSEM 2016

 

„Wakacyjne Spotkania z muzyką”

 

Ideą półkolonii jest stworzenie interesującego, inspirującego i kształcącego programu dla dzieci w wieku 6-10 lat. Tego lata chcemy dzieciom przekazać masę cennych informacji na temat muzyki i  różnych gatunków muzyki. Powędrujemy po kolejnych epokach pokazując jaką rolę odgrywała muzyka w życiu codziennym, zorganizujemy warsztaty muzyczne, zbudujemy własne instrumenty, zaprojektujemy stroje z epoki, stworzymy orkiestrę, poznamy wielu artystów i grup muzycznych. Dzieci zdobywać będą wiedzę i praktyczne umiejętności wykonując projekty plastyczne, uczestnicząc w twórczych działaniach. Dodatkowo będą miały okazję podszlifować umiejętności językowe. Codziennie 90 minut zajęć z native speakerem a ponadto 60 minut gier i zabaw w języku angielskim.

Dzieci znajdują się pod opieką doświadczonych wychowawców, są bezpieczne, i oprócz nauki, mają czas na spontaniczną zabawę. Dla dzieci, które od września rozpoczną naukę szkolną jest to także dobra okazja do zetknięcia się ze szkołą, co pozwala im łatwiej zaaklimatyzować się w nowym miejscu we wrześniu.

Wiek uczestników:

5/6 – 9/10 lat

4 turnusy:

I  turnus:    27.06 - 1.07.2016

II turnus:     4.07 - 8.07.2016

III turnus:   11.07 - 15.07.2016

IV turnus:   18.07 - 22.07.2016

Zapewniamy:

Ø  opiekę od godziny 8.15 do 17.30

Ø  obiad, podwieczorek, napoje

Ø  1 półdniową wycieczkę w każdym tygodniu

Ø  Codziennie język angielski;

Ø  Zajęcia dydaktyczne związane  z tematem przewodnim

Ø  Zajęcia sportowe, aby zachęcać dzieci do aktywności fizycznej, pokazać im różne gry zespołowe i mniej znane dyscypliny sportowe, aby promować zdrową rywalizację i zasady fair-play;

Ø  Zajęcia plastyczne, aby pokazać dzieciom różne techniki i formy, rozwijać ich wyobraźnię i ekspresję;

Koszt:

620 zł/tydzień

10 % rabatu za każdy kolejny tydzień

5% rabatu dla rodzeństwa