Zdalna nauka w NLO
Szanowni Państwo, w związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń, od poniedziałku przechodzimy na tryb zdalny nauki w naszym liceum. Plan zajęć w 100% będzie realizowany za pośrednictwem platformy MS Teams. Nauka zdalna w szkołach średnich obowiązuje aż do odwołania. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi zmian w życiu codziennym. Nowe obostrzenia wprowadzone w strefach żółtych i czerwonych -> kliknij.PANEL EDUKACYJNY W NLO
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej zaplanowaliśmy wiele atrakcji dla naszych uczniów. Przewidujemy ciekawe wykłady, warsztaty i spotkania z wyjątkowymi gośćmi. O godz. 11:00 w sali ruchowej na parterze odbędzie się ślubowanie klas pierwszych.OUTDOOR EDUCATION W MODLINIE
Na lekcjach matematyki często pracujemy nad tempem wojskowym. Ostatnio mieliśmy okazję poznać dosłowne znaczenie tego określenia. Wojskowe manewry w Twierdzy Modlin na długo zapadną nam w pamięci. Dzień wypełniły nam zajęcia z musztry, gra terenowa, łamigłówki i szyfry. Wycieczkę skończyliśmy wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku.Medale dla Primusa!
Indywidualne biegi przełajowe licealistów dzielnicy Ursynów już za nami. Najlepszą formą biegową wykazali się Hanna Markiewicz (I miejsce na dystansie 1500 m), Maksymilian Milcarz (I miejsce na dystansie 2000 m), Chrzanowski Maciej (III miejsce na dystansie 2000 m). Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie całej reprezentacji liceum Primusa!OUTDOOR EDUCATION W POWSINIE
Klasa 2e spędziła czas na pikniku w Powsinie. Było świetnie. Pożegnanie lata w pierwszy dzień jesieni wypadło koncertowo.SUKCES NASZEGO UCZNIA!
Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasz uczeń Michał Redzisz niedawno wygrał kategorię wiekową do lat 16 w bardzo silnie obsadzonym turnieju szachowym Otwarte Mistrzostwa Śląska i Katowic w szachach błyskawicznych.Reprezentacja NLO gotowa do boju!
Przed weekendem rozgrywając Mistrzostwa NLO, wyłoniliśmy uczniów, którzy będą reprezentowali szkołę już w najbliższą środę na zawodach badmintona na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Sprawdźcie składy naszych drużyn i mocno trzymajcie kciuki!Uczniowie pierwszych klas zapuszczają korzenie w Primusie
Uczniowie klas pierwszych bardzo dobrze czują się w Primusie. Widać po nich chęć do zawierania nowych znajomości, przyjaźni i zdobywania wiedzy. Z wycieczki integracyjnej w Arboretum SGGW w Rogowie wrócili z dwoma drzewkami, które dziś posadzili na terenie Fundacji.Czytaj więcej: Uczniowie pierwszych klas zapuszczają korzenie w Primusie
INNOWACYJNY PROJEKT W NLO!
Jak dobrze wiecie, nowe technologie to jeden z filarów naszej szkoły! Dlatego rozwijamy się nieustannie i poszukujemy nowych projektów, w których możemy brać udział! Tym razem uczestniczymy w programie Centrum Mistrzostwa Informatycznego!OUTDOOR EDUCATION W NLO
Rok szkolny zaczęliśmy od OUTDOOR EDUCATION dla pierwszych klas. Tradycyjnie co roku najmłodsi uczniowie liceum wybierali się do Arboretum SGGW w Rogowie. Pomimo trudnych covidowych warunków udało nam się tę tradycję utrzymać. Korzystając ze wspaniałej pogody spędziliśmy czas na nauce w terenie i integracji!Strona 53 z 57


