Spis treści

TERMINARZ  ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
 
 

Termin

Wydarzenia

26 sierpnia

godz. 1000-1345

Rada pedagogiczna szkoleniowa nr 1 Zachowania prowokacyjne i agresywne uczniów a rozwiązania systemowe w kontekście odpowiedzialności prawnej nauczycieli

26 sierpnia

cały dzień

Przygotowanie sal lekcyjnych, spotkania w zespołach przedmiotowych – dot. nauczycieli, którzy nie uczestniczą w 1. radzie szkoleniowej

27 sierpnia

godz. 1220­-1250

Rada pedagogiczna szkoleniowa nr 2 dot. procedur bezpieczeństwa na wypadek ataku terrorystycznego

27 sierpnia

godz. 1300

Rada pedagogiczna nr 3 – Organizacja roku szkolnego 2019/2020

26 - 29 sierpnia

godz. 930-1430

Przygotowanie sal lekcyjnych, spotkania w zespołach przedmiotowych.

30 sierpnia

godz. 930

Rada pedagogiczna nr 4 – Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

2 września

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020

  • kl. 0 – godz. 830    
  • kl. 1 – godz. 915   
  • kl. 4-6 – godz. 1045 
  • kl. 7-8 – godz. 1130

4 września

godz. 1800

Zebrania rodziców z wychowawcami klas 0-3

5 września

godz. 1800

Zebrania rodziców z wychowawcami klas 4-8

Przypomnienie o dokumentacji związanej z dostosowaniami do egzaminu

11 września

Spotkanie z przedstawicielami „Dwójek klasowych 0-8”

14 września

Piknik integracyjny Fundacji PRIMUS – Rancho Pod Bocianem

18 września

godz. 1530-1915

Rada pedagogiczna szkoleniowa nr 5 –Indywidualizacja procesu nauczania

25 września

godz. 1630

Rada pedagogiczna nr 6 –Zatwierdzenie planu pracy profilaktyczno-wychowawczej NSP 47

2 października

godz. 1530

Rada pedagogiczna szkoleniowa nr 7 –„Zespół Aspergera czyli praca z dzieckiem oryginalnym”

14 października

Święto Edukacji Narodowej w Primusie, czyli… lekcje odwrócone oraz apel dla klas 4-8

14 października

Uroczyste ślubowanie uczniów klas 1

19 października

godz. 1000-1200

Warsztaty adaptacyjne dla kandydatów do klas 0-1

23 października

godz. 1700

Spotkanie z rodzicami klas ósmych – Omówienie procedur egzaminacyjnych

23 października

godz. 1730-1930

Dzień otwarty

Indywidualne spotkania z wychowawcami klas oraz nauczycielami przedmiotowymi kl.0-8

8 listopada

Uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości dla klas 0-3

8 listopada

Uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości dla klas 4-8

23 listopada

godz. 1000-1200

Warsztaty adaptacyjne dla kandydatów do klas 0-1

27 listopada

godz. 1730-1930

Dzień otwarty z nauczycielami przedmiotowymi klas 0-8

27 listopada

godz. 1800

Zebrania rodziców z wychowawcami klas 0-8

29 listopada

Zabawy i wróżby w klasach 0-3

3-5 grudnia

03.12 - próbny egzaminośmioklasisty z języka polskiego z Operonem

04.12 - próbny egzamin ośmioklasisty z matematyki z Operonem

05.12 - próbny egzamin ośmioklasisty z języka angielskiego z Operonem

6 grudnia

Primusowe Mikołajki

14 grudnia

godz. 1000-1200

Warsztaty adaptacyjne dla kandydatów do klas 0-1

do 19 grudnia

Informacja o proponowanych ocenach po 1. półroczu nauki (dziennik elektroniczny Librus) oraz indywidualne spotkania z rodzicami uczniów zagrożonych oceną dopuszczającą i niedostateczną.

18 - 20 grudnia

Kiermasz bożonarodzeniowy

20 grudnia

godz. 815-1100

Wigilie szkolne dla uczniów klas 0-8 oraz

  • 9:00 – 10:00 – przedstawienie jasełkowe kl. 0-3
  • 10:15 – 11:15 – koncert kolęd, pastorałek i piosenek bożonarodzeniowych, kl. 4-8

21 – 31 grudnia 2019

Zimowa przerwa świąteczna

02 – 03.01.2020

Dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

do 17 stycznia

Wystawienie ocen półrocznych

20 stycznia

godz. 1500

Rada pedagogiczna klasyfikacyjna kl. 1-3 / nr 8

20 stycznia

godz. 1630

Rada pedagogiczna klasyfikacyjna kl. 4-8 / nr 9

21 stycznia

Dzień Babci i Dziadka w Primusie – kl. 0-3

27 stycznia

godz. 1630

Rada pedagogiczna – zatwierdzenie klasyfikacji klas 1-8 oraz podsumowanie pracy w I półroczu / nr 10

styczeń 

Próbny egzaminośmioklasisty z języka polskiego z GWO

Próbny egzamin ośmioklasisty z matematyki z GWO

Próbny egzamin ośmioklasisty z języka angielskiego z GWO

31 stycznia

Koniec I półrocza nauki

3 lutego

Początek II półrocza nauki

1 lutego

Zakończenie rekrutacji – ostatnie spotkanie z uczniami i rodzicami

4 lutego

godz. 1200

Ogłoszenie listy kandydatów przyjętych do klas 0-1

4 – 28 lutego

Podpisywanie umów oświatowych dla kandydatów do klas 0-1

4 lutego

godz. 1800

Zebrania podsumowujące I półrocze / wychowawcy klas 0-3

5 lutego

godz. 1800

Zebrania podsumowujące I półrocze / wychowawcy klas 4-8

6 lutego

Bal karnawałowy klas 0-8

10 - 21 lutego

Ferie zimowe

28 lutego

Ostatni dzień podpisywania umów oświatowych dla kandydatów do klas 0-1

marzec

        Egzamin próbny          z zachowaniem   pełnej procedury

Próbny egzaminośmioklasisty z języka polskiego

Próbny egzamin ośmioklasisty z matematyki

Próbny egzamin ośmioklasisty z języka angielskiego

11 marca

Dzień otwarty

Indywidualne spotkania z wychowawcami klas oraz nauczycielami przedmiotowymi kl.0-8

20 marca

Wiosenna rewia mody klas 0-3

20 marca     Dzień wiosny klas 4-8 / DSU

9 - 14 kwietnia

Wiosenna przerwa świąteczna

21-23 kwietnia

21.04 - Egzamin z języka polskiego

Państwowy egzamin ośmioklasisty

22.04 - Egzamin z matematyki

23.04 - Egzamin z języka angielskiego

29 - 30 kwietnia

Indywidualne spotkania z rodzicami uczniów zagrożonych oceną dopuszczającą i niedostateczną (umówienie przez dziennik elektroniczny Librus)

30 kwietnia

Obchody Dnia Flagi i Święta Konstytucji

maj

Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z Operonem

4 – 8 maja

Tydzień działań edukacyjno-wychowawczych związanych z obchodami święta szkoły

8 maja

Obchody święta szkoły / kl. 0-3 - MSU, kl. 4-8 - DSU

19 maja

godz. 1800

Zebrania rodziców z wychowawcami klas 0-3

20 maja

godz. 1800

Zebrania rodziców z wychowawcami klas 4-8

(wstępna informacja o przewidywanych oceanach końcoworocznych)

27 maja

Spotkanie z przedstawicielami „Dwójek klasowych 0-8”

do 29 maja

Wystawienie ocen końcoworocznych

29 maja

Dzień Dziecka na sportowo

1 - 5 czerwca

Zielona szkoła uczniów klas 1-8

8 - 19 czerwca

Indywidualne spotkania z wychowawcami klas 0ab i kl. 3abcd

(diagnoza po przygotowaniu przedszkolnym i po I etapie kształcenia)

12 czerwca

Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

15 czerwca

godz. 1500

Rada pedagogiczna klasyfikacyjna kl. 1-3 / nr 11

15 czerwca

godz. 1630

Rada pedagogiczna klasyfikacyjna kl. 4-8 / nr 12

19 czerwca

godz. 1900

Bal uczniów klas ósmych

22 czerwca

godz. 1600

Rada pedagogiczna – zatwierdzenie wyników klasyfikacji klas 1-8 / nr 13

25 czerwca

godz. 1600

Zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych w kl. 8

26 czerwca

Zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych w kl. 0-7

29 czerwca

Rada pedagogiczna podsumowująca rok szkolny 2019/2020 / nr 14

27.06 – 31.08

Wakacje letnie dla uczniów

24 - 31 sierpnia

Przygotowania kadry pedagogicznej do nowego roku szkolnego 2020/2021

Rady pedagogiczne, szkolenia, spotkania zespołów przedmiotowych, itp.