Nauczyciele pracujący w naszej szkole to ludzie z pasją, pełni ciepła, zaangażowania i pozytywnej energii. Cenią profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego dziecka. W swojej pracy wykorzystują najnowsze koncepcje nauczania i technologie informacyjno-komunikacyjne, dzięki czemu nauka w naszej szkole nigdy nie jest nudna i sztampowa. Ponieważ świat zmienia się w zawrotnym tempie, a my chcemy podążać za tymi zmianami, nasi nauczyciele każdego roku szkolnego uczestniczą w wielu interesujących szkoleniach. Pasja i profesjonalizm - to wyróżnia kadrę pedagogiczną NSP 47!

Rok szkolny 2017/2018

DYREKTOR NSP 47 - Katarzyna  Pluta

Wicedyrektorzy - Lidia Bodaszewska i Marzena Leśniewska
 

WYCHOWAWCY KLAS

PRZYGOTOWANIE PRZEDSZKOLNE

smileyblushsmiley

 KLASA 0

0a - Jolanta Lecyk

0b - Martyna Burek


 KLASY 1

1a - Edyta Bogucka

1b - Anna Grabowska

1c - Agnieszka Wiśniewska

1c - Anna Ołdak

  KLASY 4

4a - Kinga Lenart

4b - Hanna Rychter

4c - Katarzyna Fiutka

4d - Anna Krześniak


 KLASY 5

5a - Agnieszka Kwiatkowska

5b - Anna Drzażdżewska

5c - Weronika Laskowska

5d - Joanna Kaśnikowska

 KLASY 2

2a - Beata Karbowiak-Ciszkowska

2b - Agnieszka Nowakowska

2c - Małgorzata Misztal

 KLASY 6

6a - Anna Dudzik-Cegielska

6b - Ewa Wizgird-Stefanow

6c - Ilona Chodkiewicz

6d - Kinga Balcerowska

 KLASY 3

3a - Ewa Świątek

3b - Iwona Kępczyńska

3c - Ilona Bocheńska

3d - Katarzyna Król

3e - Beata Olszewska

 KLASY 7

7a - Marzena Leśniewska

7b - Sylwia Grzybowska

7c - Marcin Węgrzyn

7d - Marta Pawełko-Grzybowska

 

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTOWI

 PRZYGOTOWANIE PRZEDSZKOLNE

  • Martyna Burek

  • Jolanta Lecyk


EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

  • Ilona Bocheńska 

  • Edyta Bogucka

  • Aneta Felter  

  • Anna Grabowska

  • Beata Karbowiak-Ciszkowska

  • Katarzyna Król

  • Małgorzta Misztal

  • Agnieszka Nowakowska

  • Beata Olszewska

  • Anna Ołdak 

  • Ewa Świątek

  • Agnieszka Wiśniewska

 JĘZYK ANGIELSKI

  • Martyna Burek  kl. 0b

  • Anna Jedlikowska

  • Joanna Kaśnikowska

  • Katarzyna Król  kl. 2d

  • Agnieszka Kwiatkowska

  • Weronika Laskowska 

  • Małgorzata Lycett-Massaniec 

  • Mariusz Nazimek

  • Justyna Opalińska

  • Mariola Ozimek

  • Patrycja Symeczko

  • Joanna Szwedzińska

  • Natalia Wandzel

NATIVE SPEAKER

  • Sanam Bojwani

  • Robert Meredith

  • Mariusz Nazimek

 JĘZYK POLSKI

  • Ilona Chodkiewicz

  • Katarzyna Fiutka

  • Sylwia  Grzybowska

  • Anna Kilińska

  • Hanna Rychter 

 BIBLIOTEKA

  • Katarzyna Taraszewska

 JĘZYK NIEMIECKI

  • Michał Siwczyk 

  • Agata Świętochowska 

  • Edyta Woźniak


JĘZYK FRANCUSKI

  • Tomasz Perzyna

  • Anna Zbytniewska

 MATEMATYKA

  • Kinga Balcerowska

  • Anna Dudzik-Cegielska

  • Marta Pawełko-Grzybowska

  • Monika Zawistowska

 JĘZYK HISZPAŃSKI

  • Antonio Jimeenez

  • Małgorzata Masaniec-Lyccet

  • Maria Wieczorkiewicz

  • AnnWyrzykowska

 PRZYRODA / BIOLOGIA

  • Anna Drzażdżewska

  • Kinga Lenart

  • Marcin Węgrzyn

 CHEMIA

  • Katarzyna Stojek

 FIZYKA

  • Magdalena Szczygieł

 ZAJĘCIA KOMPUTEROWE / INFORMATYKA

  • Lidia Bodaszewska 

  • Agnieszka Tylkowska 

 GEOGRAFIA

  • Elżbieta Paradowska-Dzierżek

 HISTORIA

  • Anna Krześniak

  • Marzena Leśniewska

 TECHNIKA

  • Magdalena Sumińska

 EDUKACJA PLASTYCZNA / PLASTYKA

  • wychowawcy klas 1-2

  • Ewa Wizgird-Stefanow  kl. 3-7

 EDUKACJA MUZYCZNA / MUZYKA

  • Bożena Kowal  kl. 1-5

  • Jakub Dmeński  kl. 6-7

 RELIGIA

  • Zofia Kozłowska  kl. 0-3

  • Katarzyna Szewczyk  kl. 4-7

 ETYKA

  • Barbara Szpakowska 

 WYCHOWANIE FIZYCZNE 

  • Marcin Czech

  • Iwona Gralewska

  • Elżbieta Kossowska

  • Marek Mikielewicz

  • Grzegorz Smyk

  • Damian Walczak

  • Milena Żakowska

 WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

  • Beata Misztela - kierownik świetlicy

  • Paweł Batura

  • Marcin Czech

  • Elżbieta Ruta

  • Damian Walczak

  • Milena Żakowska

 GABINET PEDAGOGICZNO-PSYCHOLOGICZNY

  • Justyna Filipiuk psycholog

  • Izabela Topińska - pedagog

  • Aneta Galińska - reedukator

 ANIMATORZY

  • Wanda Dobrowolska

  • Alicja Kamasa

  • Kinga Szymańska