Koła zainteresowań - bezpłatne w ramach czesnego - w roku szkolnym 2017/2018

 

Bajkoterapia 

  • osoba prowadząca - p. Agnieszka Nowakowska
    • klasy 0 - czwartek, godz. 15:20-16:05

 

Śpiewające nutki - karaoke w j. angielskim

  • osoba prowadząca - p. Katarzyna Król
    • klasy 2 - wtorek, godz. 15:20-16:05
    • klasy 3 - wtorek, godz. 16:10-16:55

 

Arts & Crafts 

  • osoba prowadząca - p. Natalia Wandzel
    • klasy 3 - poniedziałek, godz. 16:10-16:55

 

Fun for Movers

  • osoba prowadząca - p. Anna Jedlikowska
    • klasy 3 - poniedziałek, godz. 16:10-16:55

 

Twórcze działania techniczne 

  • osoba prowadząca - p. Magdalena Sumińska
    • klasy 2 - poniedziałek,  godz. 15:20-16:05

 

Plastyka dla Smyka 

  • osoba prowadząca - p. Edyta Bogucka
    • klasy 0-1 - piątek,  godz. 15:20-16:05

 

Tworzę i maluję 

  • osoba prowadząca - p. Ewa Wizgird-Stefanow
    • klasy 0-1 - czwartek,  godz. 15:20-16:05
    • klasy 2-3 - środa, godz. 15:20-16:05
    • klasy 4-7 - wtorek, godz. 15:45-16:30

 

Łamigłówki mądrej główki

  • osoba prowadząca - p. Małgorzata Misztal
    • klasy 2-3 - czwartek, godz. 15:20-16:05

 

Z Kangurkiem przez świat

  • osoba prowadząca - p. Beata Olszewska
    • klasy 2-3 - czwartek, godz. 15:20-16:05

 

Scootie GO! - programowanie 

  • osoba prowadząca - p. Agnieszka Tylkowska
    • klasy 3 - poniedziałek, godz. 15:20-16:05

 

Kodowanie na dywanie

  • osoba prowadząca - p. Ewa Świątek
    • klasy 2 - środa, godz. 15:20-16:05
    • klasy 3 - środa, godz. 16:10-16:55

 

Amigos - gry i zabawy w języku hiszpańskim

  • osoba prowadząca - p. Beatriz Bianco
    • klasy 0-1 - poniedziałek, godz. 15:20-16:05 (grupa początkująca)
    • klasy 2-3 - poniedziałek, godz. 16:10-16:55  (grupa początkująca)
    • klasy 1-2 - środa, godz. 15:20-16:05 (kontynuacja)
    • klasy 2-3 - środa, godz. 16:10-16:55 (kontynuacja)

 

Język chiński

  • osoba prowadząca - firma zewnętrzna
    • klasy 1-3 - czwartek, godz. 15:20-16:05

 

Rzeźba

  • osoba prowadząca - p. Tadeusz Znosko
    • klasy 0-3 - środa, godz. 15:20-16:05
    • klasy 0-3 - środa, godz. 16:10-16:55
    • klasy 4-7 - czwartek, godz. 15:45-16:30
    • klasy 0-3 - czwartek, godz. 16:35-17:20
    • klasy 0-3 - piątek, godz. 15:20-16:05
    • klasy 0-3 - piątek godz. 16:10-16:55

 

Gry i zabawy sportowe

  • osoba prowadząca - p. Elżbieta Kossowska
    • klasy 0 - poniedziałek, godz. 15:20-16:05
    • klasy 1 - poniedziałek, godz. 16:10-16:55
  • osoba prowadząca - p. Marcin Czech
    • klasy 2-3 - czwartek, godz. 15:20-16:05

 

Tenis stołowy

  • osoba prowadząca - p. Grzegorz Smyk
    • klasy 0-1 - wtorek, godz. 15:20-16:05
    • klasy 2-3 - wtorek, godz. 16:10-16:55

 

Walki wschodu

  • osoba prowadząca - p. Leszek Dudek
    • klasy 0-1 - wtorek, godz. 15:20-16:05
    • klasy 2-3 - wtorek, godz. 16:10-16:55
    • klasy 1-2- czwartek, godz.15:20-16:05
    • klasy 3-7 - czwartek, godz. 16:10-16:55

 

Teatr Barwnych Marynarek & Septyma

  • osoba prowadząca - p. Agnieszka Wiśniewska i p. Bożena Kowal
    • klasy 4-7 - wtorek, godz. 14:55-16:30  

 

Kulinarne podróże 

  • osoba prowadząca - p. Hanna Rychter
    • klasy 5-7 - czwartek, godz.15:45-17:20 / co dwa tygodnie

 

KET & PET

  • osoba prowadząca - p. Weronika Laskowska
    • klasy 4-6 - poniedziałek, godz.16:35-17:20

 

Śladami Pitagorasa

  • osoba prowadząca - p. Marta Pawełko-Grzybowska - I semestr
  • osoba prowadząca - p. Anna Dudzik-Cegielska - II semestr
    • klasy 4 - czwartek, godz.16:35-17:20

 

Matematyka dla orłów

  • osoba prowadząca - Elżbieta Ruta
    • klasy 5-6 - czwartek, godz.14:55-15:40

 

Świetlik

  • osoba prowadząca - p. Anna Drzażdżewska
    • klasy 4-6 - czwartek, godz. 15:45-17:20

 

Klub młodego historyka

  • osoba prowadząca - p. Anna Krześniak
    • klasy 5-6 - wtorek, godz. 15:45-16:30

 

Mistrzowie kodowania 

  • osoba prowadząca - p. Agnieszka Tylkowska
    • klasy 4-7 / Logomocja - piątek, godz. 15:45-16:30 (grupa początkujaca)
    • klasy 5-7 / Logomocja - środa, godz. 16:35-17:20 (kontynuacja)
    • klasy 4-5 / Scratch - piątek, godz. 16:35-17:20 ( grupa początkujaca)
    • klasy 5-7 / Scratch -  środa, godz. 15:45-16:30  (grupa średniozaawansowana i zaawansowana)

 

Język niemiecki

  • osoba prowadząca - p. Agata Świętochowska
    • klasy 6-7 - środa, godz. 16:35-17:20

 

Gry i zabawy w języku hiszpańskim

  • osoba prowadząca - p. Maria Wieczorkiewicz
    • klasy 5-7 - środa, godz. 16:35-17:20

 

Z przyrodą za pan brat

  • osoba prowadząca - p. Kinga Lenart
    • klasy 4-5, środa, godz. 15:45-16:30

 

Szachy
  • osoba prowadząca - firma zewnętrzna
    • klasy 0-1 - środa, godz. 15:20-16:05
    • klasy 2-3 - środa, godz. 16:10-16:55
    • klasy 4-7- czwartek, godz. 15:45-16:30

 

Z lupą w świat

  • osoba prowadząca - p. Marcin Węgrzyn
    • klasy 6-7 - środa, godz. 15:45-17:20

 

Klub młodego odkrywcy

  • osoba prowadząca - p. Katarzyna Stojek
    • klasy 7 - wtorek, godz. 15:45-16:30

 

Fizyka da się lubić

  • osoba prowadząca - Magdalena Szczygieł
    • klasy 7 - poniedziałek, 16:35-17:20

 

Piłka ręczna

  • osoba prowadząca - p. Wanda Dobrowolska
    • klasy 4-7 - wtorek, godz. 15:45-17:20

 

SKS dla dziewcząt

  • osoba prowadząca - p. Iwona Gralewska
    • klasy 4-7 - wtorek, godz. 15:45-17:20

 

Cheerleaderki w Primusie

  • osoba prowadząca - p. Milena Żakowska
    • klasy 4-7 - środa, godz. 15:45-16:30