W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór zajęć dodatkowych. Wszystko po to, by każdy mógł rozwijać swoje pasje i zdobywać wiedzę, która wykracza daleko poza podstawę programową. Zajęcia są prowadzone przez nauczycieli uczących w naszej szkole oraz wykwalifikowanych instruktorów z zewnątrz. 


 

Designed by Freepik

 

 

Bajkoterapia 

  • osoba prowadząca - p. Agnieszka Nowakowska
  • adresaci - kl. 0-1
  • program pobierz

 

Papierowy zawrót głowy czyli origami 

  • osoba prowadząca - p. Aneta Felter
  • adresaci - kl. 0-3
  • program pobierz

 

Śpiewające nutki - karaoke w j. angielskim

  • osoba prowadząca - p. Katarzyna Król
  • adresaci - kl. 2-3
  • program pobierz

 

Arts & Crafts 

  • osoba prowadząca - p. Natalia Grochała
  • adresaci - kl. 1-3
  • program → pobierz

 

Twórcze działania techniczne 

  • osoba prowadząca - p. Magdalena Sumińska
  • adresaci - kl. 0-3
  • program kl. 0-1 pobierz
  • program kl. 2-3  pobierz

 

Plastyka dla Smyka 

  • osoba prowadząca - p. Anita Macyszn-Zielińska
  • adresaci - kl. 0-1
  • program pobierz

 

Tworzę i maluję 

  • osoba prowadząca - p. Ewa Wizgird-Stefanow
  • adresaci - kl. 2-3
  • program pobierz

 

Klub Młodego Europejczyka 

  • osoba prowadząca - p. Anna Grabowska
  • adresaci - kl. 2-3
  • program pobierz

 

Teatr uśmiechniętych dzieci

  • osoba prowadząca - p. Anita Macyszyn-Zielińska
  • adresaci  - kl. 2-3
  • program pobierz

 

Łamigłówki mądrej główki

  • osoba prowadząca - p. Małgorzata Misztal
  • adresaci  - kl. 2-3
  • program pobierz

 

Klub młodego odkrywcy 

  • osoba prowadząca - p. Beata Karbowiak-Ciszkowska
  • adresaci - kl. 3
  • program  pobierz

 

Gry i zabawy z tabliczką mnożenia

  • osoba prowadząca - p. Elżbieta Ruta
  • adresaci - kl. 3-4
  • program pobierz

 

Teatr Barwnych Marynarek 

  • osoba prowadząca - p. Agnieszka Wiśniewska
  • adresaci - kl. 4-6
  • program pobierz

 

Z językiem polskim za pan brat 

  • osoba prowadząca - p. Ilona Chodkiewicz
  • adresaci - kl. 4-6
  • program pobierz

 

Kulinarne podróże 

  • osoba prowadząca - p. Hanna Rychter
  • adresaci - kl. 4-6
  • program pobierz

 

Games & Riddles

  • osoba prowadząca - p. Weronika Laskowska
  • adresaci - kl. 4-6
  • program pobierz

 

Matematyka dla orłów

  • osoba prowadząca - p. Małgorzata Sałata
  • adresaci - kl. 5-6
  • program pobierz

 

Koło iPadowskie 

  • osoba prowadząca - p. Kinga Balcerowska i Lidia Bodaszewska
  • adresaci - kl. 3abcd, 4 cd, 5 bcd
  • program pobierz

 

Wokół historii Polski 

  • osoba prowadząca - p. Katarzyna Pluta
  • adresaci - kl. 6
  • program → pobierz

 

Mistrzowie kodowania 

  • osoba prowadząca - p. Agnieszka Tylkowska
  • adresaci - kl. 3-6
  • program pobierz

 

Chór SEPTYMA z kabaretem 

  • osoba prowadząca - p. Bożena Kowal
  • adresaci - kl. 4-6
  • program pobierz

 

Koło plastyczne 

  • osoba prowadząca - p. Ewa Wizgird-Stefanow
  • adresaci - kl. 4-6
  • program pobierz

 

Gry i zabawy sportowe

  • osoba prowadząca - p. Elżbieta Kossowska
  • adresaci  - kl. 0-3
  • program pobierz

 

Gimnastyka korekcyjna 

  • osoba prowadząca - p. Milena Żakowska
  • adresaci - kl. 0-3
  • program  pobierz

 

Tenis stołowy 

  • osoba prowadząca - p. Grzegorz Smyk
  • adresaci - kl. 0-3
  • program pobierz

 

Qutdoor Education 

  • osoba prowadząca - p. Agnieszka Wiśniewska i Bożena Kowal
  • adresaci - kl. 4-5
  • program pobierz

 

Piłka ręczna

  • osoba prowadząca - p. Wanda Dobrowolska
  • adresaci - kl. 4-6

 

Język chiński 

  • osoba prowadząca - firma zewnętrzna
  • adresaci - kl. 1-6
  • program pobierz

 

Szachy

  • osoba prowadząca - firma zewnętrzna
  • adresaci - kl. 1-3
  • program → pobierz

 

Rzeźba 

  • osoba prowadząca - p. Tadeusz Znosko
  • adresaci - kl. 1-6

 

Amigos czyli spotkanie z j. hiszpańskim 

  • osoba prowadząca - p.Beatriz Bianco
  • adresaci - kl. 0-3

Walki wschodu

  • osoba prowadząca - p. Leszek Dudek
  • adresaci - kl. 0-6

 

Arabeska - tańce  zajęcia płatne

  • osoba prowadząca - firma zewnętrzna
  • adresaci - kl. 0-4
  • program pobierz

 

Gimnastyka artystyczna  zajęcia płatne

  • osoba prowadząca - firma zewnętrzna
  • adresaci - kl. 0-6
  • program pobierz
  • dodatkowe informacje → pobierz

 

Centrum Edukacji (ERUDIKON)  zajęcia płatne

  • osoba prowadząca - firma zewnętrzna
  • adresaci - kl. 0-6
  • program pobierz

 

Matplaneta   zajęcia płatne

  • osoba prowadząca-  firma zewnętrzna
  • adresaci  - kl. 0-6
  • program pobierz

 

Robotyka - zajęcia z LEGO   zajęcia płatne

  • osoba prowadząca -firma zewnętrzna
  • adresaci - kl. 0-6
  • program pobierz