W piątek 15 czerwca odbędzie się tradycyjny bal pożegnalny klas 3. Tego dnia wszyscy trzecioklasiści będą po obiedzie zwolnieni do domów, by móc przygotować się do tej imprezy. 

Wszyscy bliscy – rodzice, rodzeństwo, dziadkowie, znajomi, nauczyciele, są zaproszeni na 19.00, wtedy rozpocznie się najbardziej efektowny element balu – polonez.

W środę 13 czerwca, w godz. 10.10 – 11.50 klasy 3 odbędą szkolenie z zakresu cyberbezpieczeństwa, przeprowadzone przez specjalistów z cybersecurity.

W czwartek 14 czerwca od północy (z 14 na 15 czerwca) powinien zostać uruchomiony serwis z wynikami egzaminu gimnazjalnego. Adres serwisu: https://hermes.oke.waw.pl/egzaminy . Każdy trzecioklasista otrzyma od nas w najbliższym tygodniu indywidualny login i hasło do serwisu.

Z powodu zaplanowanych rad pedagogicznych:
• w środę 13 czerwca wszyscy uczniowie gimnazjum skończą zajęcia po 9 lekcjach, czyli o 16.30 (odwołane koła, konsultacje i dyżury dla rodziców z 10 lekcji),
• we wtorek 19 czerwca zajęcia szkolne zakończą się w gimnazjum i liceum po 6 lekcjach, o 13.35.

W czwartek 21 czerwca o godz. 17.30 w auli odbędzie się uroczystość zakończenia roku szkolnego i pożegnania szkoły dla uczniów klas trzecich.

Jak co roku prośba o zwrot książek do biblioteki w terminie do 18 czerwca, rozliczenie się z kluczyków do szafek na książki i szatni, dorobienie zagubionych – również do 18 czerwca.

Zakończenie roku szk. dla uczniów klas drugich gimnazjum i klasy 1 liceum odbędzie się w piątek 22 czerwca w auli, o godz. 11.00.

Informacja dla rodziców kandydatów do klas 1 liceum na rok 2018/2019: Harmonogram rekrutacji przewiduje podpisywanie umów oświatowych w terminie do piątku 15.06.br. Jeśli chcieliby Państwo otrzymać drogą elektroniczną dokumenty, związane z przyjęciem ucznia, prosimy o wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.