Mistrzostwa Dzielnicy w badmintonie

Reprezentacja szkoły w składzie : Jan Kruszewski , Maciek Kielak i Jan Wagner zajęła 3 miejsce na Mistrzostwach Dzielnicy w badmintonie. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie . Większość biorących udział w zwodach to uczniowie na co dzień trenujący w klubach prezentujący duże umiejętności techniczne.

Ogromne gratulacje dla naszych reprezentantów!!!!!!

Nauczyciel wf Marek MikielewiczIII miejsce w Młodzieżowym Pucharze Polski PZN Aleksandry Wójcik

Aleksandra Wójcik zdobyła kolejne trofea. Uzyskała I miejsce w grupie młodzików w XIX edycji -Narciarski Puchar Mazowsza pod Patronatem Prezydenta M.ST. Warszawy i eliminacja memoriał Janka i Grześka oraz III miejsce w kategorii junior C dziewcząt w Młodzieżowym Pucharze Polski PZN 2016/2017.

Ogromnie gratulujemy !IV miejsce w unihokeju chłopców

Reprezentacja naszej szkoły w unihokeju w składzie :Tomek Gwóźdź, Michał Pałasz, Janek Anusz, Kuba Wojciechowski, Jan Kruszewski , Bartek Kuligowski,Sołtyk Andrzej, Tomek Pietraszewski, Franek Teterycz , Bastian Fischer, Darek Andrzejuk i Rafał Mystkowski zajęła 4 miejsce w Mistrzostwach Ursynowa.

Czytaj więcej... >Wyróżnienia Burmistrza dla nauczycieli Primusa!

Szanowni Państwo,

We wtorek 22 listopada w Hali Arena Ursynów odbyła się uroczystość - podsumowanie sportowego roku szkolnego 2015/2016. Wyróżnieni zostali nauczyciele wychowania fizycznego z naszego Gimnazjum oraz Szkoły Podstawowej. Pani Paulina Kochańska oraz p. Grzegorz Smyk podczas uroczystości odebrali wyróżnienia z rąk Burmistrza p. Roberta Kempy.

Czytaj więcej... >Dzielnicowe zawody w tenisie stołowym

W dniu 22.11.2016 w naszej hali odbyły się Mistrzostwa Ursynowa Gimnazjów tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w w ramach L Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Reprezentacja dziewcząt z NG 9 w składzie: Paula Preuss i Maja Kiepas zdobyły II miejsce, czyli Vice Mistrzostwo Ursynowa! Reprezentacja chłopców w składzie: Bartosz Wójtowicz, Piotr Płaskonka uplasowali się również na II miejscu w dzielnicy. Serdecznie gratulujemy!

Coroczne zawody Dzielnicowe odbywały się w hali Szkół Fundacji Primus na dwunastu stołach do tenisa stołowego. Organizatorem imprezy międzyszkolnej był nauczyciel naszej szkoły p. Grzegorz Smyk.

Czytaj więcej... >Sukces sportowy Aleksandry Wójcik

Gratulujemy kolejnych sukcesów Aleksandrze Wójcik za zdobycie w XV Warszawskiej Lidze Narciarstwa II miejsca w kategorii Młodzik w konkurencji Kombi Race , za I miejsce w konkurencji Gigant, I miejsce w Slalomie Gigant oraz II miejsca w eliminacjach w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Nauczyciel wf

Paulina KochańskaDzielnicowe rozgrywki tenisa stołowego

22 listopada br., w hali sportowej szkół Fundacji Primus, odbyły się dzielnicowe rozgrywki tenisa stołowego L Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Miło nam poinformować, że i chłopcy, i dziewczęta z naszego gimnazjum zajęli drugie miejsca.

Organizatorem i sędzią głównym zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego w NSP 47 i NG 9, p. Grzegorz Smyk.Dzielnicowe indywidualne biegi przełajowe

27.09.2016 pod Kopą Cwila uczniowie Gimnazjum wzięli udział w indywidualnych biegach przełajowych będącymi eliminacją do 50. Finałów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Uczniowie zmierzyli się z bardzo wymagającą trasą biegową. Najwięcej problemów sprawiała kilometrowa pętla. Pod jej koniec, na osiemsetnym metrze, zaczynała się cała seria ostrych zakrętów, która zmuszała na ciągłej zmiany tempa.

Czytaj więcej... >OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW NG W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 :

- II miejsce w Mistrzostwach Ursynowa w Ringo w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży (reprezentacja: Patrycja Miazek, Julia Popenda – Vincenz, Pascal Fischer, Mateusz Filipiuk).
- IX miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Bigach Przełajowych – Patrycja Miazek 
- III miejsce chłopców  w Mistrzostwach Ursynowa w badmintonie w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży (reprezentacja: Maciej Kielak, Jan Wagner, Piotr Kozioł).
- IV miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Ursynowa w badmintonie w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży  (reprezentacja: Laura Trzaska, Julia Szala).
- III miejsce chłopców w Mistrzostwach Ursynowa w unihokeju  w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży (reprezentacja: Jan Kruszewski , Kuba Wojciechowski , Paskal Fischer, Olgierd Pająk , Juliusz Kotruchow, Jan Konior , Jakub Szkopiarek , Antoni  Smoliński, Jan Sitnik, Kajetan Perzyna i Daniel Smoter).
- II miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Ursynowa w unihokeju  w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży (reprezentacja: Patrycja Miazek, Laura Błociszewska, Magda Wawrowska, Julia Szala, Magda Głaz, Jagoda Kiełbicka, Paula Prauss, Ola Rostkowska, Elżbieta Borowska).
- I miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Ursynowa w tenisie stołowym  w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży (reprezentacja: Patrycja Miazek, Magda Wawrowska).
 - II miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Ursynowa w biegach sztafetowych w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży 
- II miejsce chłopców w Mistrzostwach Ursynowa w piłce ręcznej w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży (reprezentacja: Mateusz Filipiuk , Aleksandr Mussmann, Pascal  Fischer, Olgierd Pająk, Juliusz Kotruchow, Jan Konior,  Antoni Housh, Jakub  Szkopiarek, Antoni  Smoliński, Jan Sitnik, Kajetan Perzyna, Daniel Smoter).
- II miejsce Patrycji Miazek w Finałach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych.
- Mistrzostwa Ursynowa w indywidualnych biegach przełajowych w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży:
* Patrycja Miazek – I miejsce,
* Julia Szala – V miejsce, 
* Ela Borowska – IX miejsce, 
* Anna Fałkowska – IX miejsce, 
* Marcelina Nowakowska – VIII, 
* Jan Konior – VIII, 
* Juliusz Kotruchow – IX.