W bieżącym roku szkolnym 2017/2018 proponujemy Państwu ubezpieczenie NNW uczniów szkół Fundacji PRIMUS w  AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji SA*.

Ubezpieczenie jest dobrowolne.

Istnieje możliwość wyboru sumy ubezpieczenia (SU) w 2 wariantach:

  • uszczerbek na zdrowiu w wyniku NNW 100 % SU

Wariant 1   SU  25.000 zł składka roczna   58 zł

Wariant 2   SU  30.000 zł składka roczna   79 zł


Włączone są oczywiście również takie zdarzenia jak np. rany skóry, oparzenia, odmrożenia, złamania, zwichnięcia, pobyt w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku (NW), zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji w wyniku NW, pobyt w szpitalu ubezpieczonego w wyniku NW, śmierć rodzica lub opiekuna prawnego ubezpieczonego w wyniku NW, wystąpienie u ubezpieczonego poważnego zachorowania.

Ubezpieczenie działa 24 h na dobę na całym świecie, uwzględnia również wypadki związane z wyczynowym uprawianiem sportu w sekcjach sportowych i nie ma konieczności dodatkowego ubezpieczania dziecka. Obowiązuje uproszczona procedura wypłacania świadczeń (bezkomisyjna).

Ogólne Warunki Ubezpieczenia i druki zgłaszania szkody dostępne są w sekretariacie Fundacji, gdzie do 29 września 2017 r. można opłacać składkę za wybrany wariant.

Postępowanie odszkodowawcze można wszcząć za pośrednictwem sekretariatu szkoły bądź brokera, który może również udzielić dalszych, szczegółowych informacji:

  • Jerzy Kołodyński, t: 603 386 278, e: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

* towarzystwo zaoferowało najwyższą sumę ubezpieczenia przy wybranej składce